Стало відомо, хто буде креативним продюсером Євробачення 2017

STYLERДозвілля        10.01.2017 - 16:45
Фото: Євробачення 2017 пройде в Києві (Glamurchik)
Фото: Євробачення 2017 пройде в Києві (Glamurchik)

Творчим обрамленням головної музичної події року країни буде займатися Олег Боднарчук

Креативним продюсером Євробачення 2017, яке відбудеться в травні в Києві, стане український режисер Олег Боднарчук, який вже зараз працює над творчим обрамленням пісенного конкурсу.

Останні кілька місяців режисер працює над постановками відкриття шоу, інтервал-актів і виступів спеціальних гостей.

"Сьогодні наша країна має всі можливості дивувати світ своїм сучасним культурно-мистецьким потенціалом. І ми використовуємо шанс, дарований нам Євробаченням, щоб це довести. Свою головну місію, як режисера і креативного продюсера видовищної частини конкурсу, я бачу в компіляції традиційних українських елементів з новітніми сценічними і віртуальними технологіями, а також в залученні провідних українських артистів, хореографів, композиторів, музикантів, художників та інших фахівців шоу-індустрії до створення унікального українського шоу Євробачення 2017", - розповів Боднарчук

Разом з шоу-продюсером конкурсу Стюартом Барлоу, відповідальним за дизайн сцени, світло і конкурсні номери учасників, професіонали обіцяють показати глядачам унікальні постановки, не схожі на попередні.

Фото: Олег Боднарчук (прес-служба)

Олег Боднарчук - один з найбільш затребуваних режисерів, креативний директор масштабних українських і зарубіжних шоу в Європі та Америці ("Голос країни", "Голос. Діти", America's Got Talent, "Міс Україна" та інші).

До речі, Росію на Євробаченні 2017 буде представляти українець.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top