ua en ru

Стало відомо, хто буде креативним продюсером Євробачення 2017

Стало відомо, хто буде креативним продюсером Євробачення 2017 Фото: Євробачення 2017 пройде в Києві (Glamurchik)

Творчим обрамленням головної музичної події року країни буде займатися Олег Боднарчук

Креативним продюсером Євробачення 2017, яке відбудеться в травні в Києві, стане український режисер Олег Боднарчук, який вже зараз працює над творчим обрамленням пісенного конкурсу.

Останні кілька місяців режисер працює над постановками відкриття шоу, інтервал-актів і виступів спеціальних гостей.

"Сьогодні наша країна має всі можливості дивувати світ своїм сучасним культурно-мистецьким потенціалом. І ми використовуємо шанс, дарований нам Євробаченням, щоб це довести. Свою головну місію, як режисера і креативного продюсера видовищної частини конкурсу, я бачу в компіляції традиційних українських елементів з новітніми сценічними і віртуальними технологіями, а також в залученні провідних українських артистів, хореографів, композиторів, музикантів, художників та інших фахівців шоу-індустрії до створення унікального українського шоу Євробачення 2017", - розповів Боднарчук

Разом з шоу-продюсером конкурсу Стюартом Барлоу, відповідальним за дизайн сцени, світло і конкурсні номери учасників, професіонали обіцяють показати глядачам унікальні постановки, не схожі на попередні.

Стало відомо, хто буде креативним продюсером Євробачення 2017

Фото: Олег Боднарчук (прес-служба)

Олег Боднарчук - один з найбільш затребуваних режисерів, креативний директор масштабних українських і зарубіжних шоу в Європі та Америці ("Голос країни", "Голос. Діти", America's Got Talent, "Міс Україна" та інші).

До речі, Росію на Євробаченні 2017 буде представляти українець.