ru ua

На ВДНГ залили найбільший в Україні каток

На ВДНГ залили найбільший в Україні каток Фото: "Зимова країна" на ВДНГ

Він буде доступний для всіх бажаючих з 10 грудня, коли запрацює казкове містечко розваг "Зимова країна"

На території Національного комплексу "Експоцентр України" ВДНГ у Києві вже залили ковзанку, який буде працювати в рамках казкового містечка розваг "Зимова країна". Про це на своїй Facebook-сторінці написала арт-куратор комплексу Наталія Макогон.

На ВДНГ залили найбільший в Україні каток

Фото: Каток на ВДНГ

Найбільший в Україні каток (4000 кв. м.) буде доступний для всіх бажаючих з 10 грудня. В цей же день стартує зона зимових розваг "Зимова країна".

В межах міста всі будівлі прикрасять святковою ілюмінацією, посередині ковзанки встановлять ялинку. Також на території "Експоцентру" змонтують льодові гірки висотою в 12 метрів та Будинок Діда Мороза, у якого будуть гуляти 12 живих оленів.

Крім того, на територію "Зимової країни" переїде шоу "Караоке на Майдані", і щонеділі Ігор Кондратюк буде знаходити на ВДНГ нові вокальні таланти.

"Україні не вистачає місця, де кожен зможе знайти собі заняття до душі. Ми хочемо, щоб "Зимова країна" стала нашим Діснейлендом, і докладемо для цього всі зусилля. В той же час не забуваємо про соціальному питанні: ми продумали різні варіанти вартість квитків для тих, хто заздалегідь планує дозвілля, спеціальну політику входу для пільговиків. У будні вартість буде нижче, а для багатьох категорій і зовсім безкоштовно", - говорить керівник проекту Євген Мушкин.

Зона розваг для всієї родини "Зимова країна" буде працювати кожен день: у будні - з 10:00 до 23:00, у вихідні - з 10:00 до 00:00. Ціна квитків - від 100 грн.

У проекті передбачена система абонементів, велика програма знижок і пільг:
- безкоштовний вхід дітям, які не досягли 4 років (у будь-який день);
- безкоштовний вхід пенсіонерам, дітям-сиротам, ветеранам ВВВ, учасникам АТО та інвалідам (за пред'явленням документа) - з понеділка по четвер;
- знижки для дітей до 12 років (за пред'явленням документа);
- абонементи на каток, крижані гірки, дитячу зону;
- вхід на територію "Зимової країни" до 10:00 - вільний.

До речі, катки також запрацюють в центрі столиці - на Михайлівській площі і на арт-заводі "Платформа".

До речі, Новий рік у Києві відсвяткують на п'яти площах і Співочому полі.