ua en ru

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому Києву

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому Києву Фото: У столиці відкрилося 23-я піцерія мережі Domino's Pizza

У столиці відкрилося 23-я піцерія мережі Domino's Pizza

На правах реклами

Мережа Domino's Pizza в Києві поповнилася 23-му закладом, який відкрився за адресою Борщагівська, 212. Відкриття 23-ї піцерії — це важлива подія для компанії, тепер Domino' s обслуговує всю столицю і приносить в кожен куточок Києва. Безумовно, в Києві ще будуть з'являтися нові заклади Domino's, адже кількість замовлень весь час зростає, як і попит на доставку піци. Наступним кроком компанії буде відкриття піцерій в інших великих містах України, насамперед Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі.

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому КиєвуФото: Генеральний директор Domino’s Pizza в Україні, Андрій Романенко

За словами генерального директора Domino's Pizza в Україні, Андрія Романенка, в найближчі 5 років планується відкрити п'ятдесят закладів в Україні. Вже сьогодні проводяться переговори з потенційними партнерами в регіонах для відкриття піцерій по франчайзингу. Американська мережа виходом в українські регіони відкриває великі перспективи для локальних підприємців, а також дає можливість отримати безцінний досвід роботи міжнародної мережі. Передбачається створення понад 2 тисяч нових робочих місць по всій Україні. Пройти конкурс буде не просто, причому оцінювати партнерів будуть і представники американського офісу. Далі Франчайзі пройдуть чотиримісячне навчання, а головний офіс забезпечить їх необхідною підтримкою при відкритті бізнесу, запуску піцерії і подальшій роботі.

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому КиєвуФото: Відвідувачів чекає затишний зал

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому КиєвуФото: Смачна піца - візитна картка domino's Pizza

"За шість років роботи в Україні ми отримали достатній досвід і знання, які дозволяють нам з упевненістю дивитися в регіони. Повернення інвестицій для такого стабільного і довгострокового бізнесу ми оцінюємо позитивно. Термін окупності одного закладу в регіонах становить 3 роки. Ми вже отримали багато заявок від діючих Франчайзі Domino's Pizza з інших країн (США, Великобританія, Туреччина), які хочуть відкривати піцерії і в Україні. Ключовим чинником у виборі партнера є знання ринку, локацій і розуміння клієнтів, тому у нас в пріоритеті місцеві підприємці" - зазначив Андрій Романенко.Domino's Pizza тепер доставляє по всьому КиєвуФото: domino's Pizza можна знайти піцу на будь-який смак

Нові заклади в регіонах стануть повноцінною частиною найбільшої міжнародної мережі, а власники та керівники закладів отримають доступ до інновацій Domino's і кращих рішень в бізнесі. Дізнатися більш детальну інформацію про domino's Pizza та подати заявку на відкриття закладу у своєму регіоні можна на сайті для партнерів biz.dominos.ua.

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому Києву

Фото: Затишок і сучасність в новій піцерії

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому Києвуна Фото: Відвідувачі зможуть насолодитися видом з вікна

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому КиєвуФото: Піца за особливим рецептом чекає відвідувачів domino's Pizza

Інформаційна довідка

domino's Pizza – міжнародна мережа піцерій, заснована в США в 1960 році, налічує близько 14 тисяч закладів в 85 країнах світу із загальною кількістю працівників понад 300 000. В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день є лідером в Києві. За 6 років діяльності domino's Pizza в Україні було відкрито 23 заклади мережі, продано більше 6 мільйонів піц і зроблено більше 2,5 мільйонів доставок. Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером в доставці піци і займає друге місце за кількістю піцерій.