У Росії піцерії Papa John's оголосили бойкот через Сталіна

STYLERЇжа    17.01.2016 - 14:33
Фото: Піцерія "Папа Джонс"
Фото: Піцерія "Папа Джонс"

Користувачів Мережі вивела з себе промоакція закладу, за умовами якої, щоб отримати піцу в подарунок, необхідно ввести при оформленні замовлення назву танка, використовуваного в одній з популярних онлайн-ігор

У Росії мережа піцерій Papa John's ризикує втратити клієнтів за акції, у ході якої подарункову піцу можна отримати за промокоду "ИосифСталин". На Facebook-сторінці компанії користувачі масово висловлюють невдоволення "сталіністським" маркетинговим ходом.

"На жаль, у нас Сталін - найбільший злочинець всіх часів і народів, він займався геноцидом. У нас його ім'я не заборонено згадувати, як у Німеччині ім'я Гітлера. Ця піца дуже ризикує. З голоду помру, але ні при яких умовах не куплю у них піцу", - заявила член ради з прав людини Людмила Алексєєва.

 

Піцерія Папа Джонс ввела промокод ИОСИФСТАЛИН. Дарує за ім'я диктатора гавайську або пепероні. Серйозно. Я не шуч...

Опубліковано Ilya Klishin 16 січня 2016 р.

Користувачі соціальних мереж звернули увагу на проведену піцерією акцію. На офіційній сторінці Papa John's у Facebook незадоволені користувачі поспішили залишити гнівні коментарі з цього приводу, розгорнувши гостру політичну дискусію навколо імені Йосипа Сталіна. А деякі блогери закликали відправити менеджерів американської піцерії до "табору років на 25" за організацію цієї промо-кампанії.

У Росії піцерії Papa John's оголосили бойкот через Сталіна

Фото: facebook.com/papajohnsru

У самій піцерії заявили, що їхнє промо-код не має відношення до політики чи оцінці історичних подій.

У Росії піцерії Papa John's оголосили бойкот через Сталіна

Фото: facebook.com/papajohnsru

""ИосифСталин" - це один з промо-кодів, на отримання безкоштовної піци. Пост з промо-кодом був розміщений для любителів популярної онлайн-гри World of Tanks в співтоваристві "ПапаДжонс". Завдання - відгадати, чиє ім'я носить модель танка, який зіграв важливу роль у перемозі радянського народу у Великій Вітчизняній війні, і не більше того. Тобто мова йде виключно про знання конкретного історичного факту передплатниками спільноти, але ніяк не про оцінку тих чи інших подій", - зазначили представники піцерії.

Пізніше представитили піцерії вибачилися перед людьми, яких вони "нехай і несвідомо" образили.

 

Мережа піцерій «Папа Джонс» приносить свої щирі вибачення кожному, чиї почуття образив промокод «иосифсталин», котор...

Опубліковано Papa John's Pizza 16 січня 2016 р.

Раніше в Петербурзі протестуючі проти спалювання книг вийшли на вулицю з цитатами з Бредбері.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся