ru ua

"Душив мотузками": з'явилися моторошні дані про студента, який влаштував масове вбивство в Керчі

"Душив мотузками": з'явилися моторошні дані про студента, який влаштував масове вбивство в Керчі Колаж РБК-Україна

Сусіди розповіли, за якими заняттями заставали Влада Рослякова в дитинстві

Відео: YouTube/КерчьИнфо

Сусіди і родичі загиблого керченського стрілка Влада Рослякова, який скоїв масове вбивство в політехнічному коледжі, розповіли про те, що хлопчик з дитинства був дуже жорстоким. Про це пише "КерчьИнфо".

Сусідка тієї квартири, в яку прибули правоохоронці одразу після трагедії, повідомила, що знала Влада Рослякова тільки в дитинстві. Після розлучення батьків він там не проживав.

Вона розповіла, що хлопчик на очах у сусідів ловив тварин і душив їх мотузками.

"Він маленький був дуже жорстокий. Він ловив котів, душив їх мотузками. Ми його весь час ганяли. А потім, коли вони (мати і батько Влада) розійшлися, він переїхав в іншу квартиру", - розповіла жінка і додала, що мати Влада вона майже не знала, але у неї є інформація, що вона відвідувала якусь секту і водила туди свого сина.

А ось дівчина, яка проживала поруч з ним в останні роки, зазначила, що Влад Росляков з дитинства був дивним хлопчиком.

"З дитинства хлопчиком він був жорстоким: схильність до зброї, постійно стрілялки. У мене з ним був інцидент, коли потрапив кульками в ноги. З самого дитинства це були якісь дивацтва", - розповіла дівчина і додала, що батько Влада також був дуже дивним і сусіди його бачили в дворі з шаблею.

"Сам по собі був психічно неврівноважена людина, дивні речі постійно говорив, виходив на вулицю з шаблею", - додала дівчина.

Батько Влада на допиті зізнався, що йому було складно спілкуватися з сином. Він був скритним, про навчання не розповідав, друзів у нього не було. Батько знав, що хлопчик захоплюється зброєю і комп'ютерними іграми, але зазначив, що Влад був вихованим і агресію не виявляв.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що стало відомо, що послужило мотивом злочину для керченського стрілка.

А також ми писали про те, що спливли нові подробиці про 18-річного студента, який влаштував масової вбивство в керченському політехнічному коледжі.

Відео: РБК-Україна