ua en ru

Подвійне самогубство на недобудові під Чернівцями: знайдені передсмертні записки

Подвійне самогубство на недобудові під Чернівцями: знайдені передсмертні записки Самогубство підлітків у Сторожинці (ілюстративне фото:pixabay.com)

У Чернівецькій області двоє молодих людей вирішили разом покінчити з життям

Самогубство підлітків у Сторожинці (відео: youtube.com)

Спроба подвійного самоубийства підлітків у Сторожинці Чернівецької області закінчилася важкими травмами одного з юнаків. В суботу, 16 лютого, біля недобудованого будинку на вул. Матросова в м. Сторожинець були знайдені тіла 17-річного та 19-річного хлопців. Медики констатували смерть одного з постраждалих, іншого відвезли до реанімації з переохолодженням і важкими травмами. Пізніше поліція знайшла передсмертні записки юнаків. Про це розповідається в відділі комунікації поліції Чернівецької області.

В результаті падіння з будинку на місці загинув 19-річний хлопець. Іншого, 17-річного юнака, госпіталізовано з переохолодженням та політравмою. За словами медиків, він у важкому стані, але при свідомості. Обидва постраждалі є учнями Сторожинецької гімназії.

Подвійне самогубство на недобудові під Чернівцями: знайдені передсмертні записки

Самогубство підлітків у Сторожинці (фото: cv.npu.gov.ua)

Також, додатково стало відомо, що юнаки між собою дружили і обговорювали ідею вчинення самогубства. Постраждалі на обліках в правоохоронних органах та соціальних службах не знаходилися. Поліцією вилучені записки, які вони залишили після свого вчинку. Дані речові докази долучені до матеріалів кримінального провадження. У поліції повідомили, що досудове слідство триває.

У відділі комунікації відзначили, що факт зв'язку молодих людей з "групами смерті" і "суїцидальними іграми" не встановлено.

Самогубство підлітків у Сторожинці (відео: youtube.com)

Нагадаємо, що у Києві розповіли про нову суїцидальну гру.

Раніше ми писали, що під Харковом хлопець зробив дивне самогубство.