ua en ru

Група осіб східної зовнішності побила киянина: всі подробиці (фото, відео)

Група осіб східної зовнішності побила киянина: всі подробиці (фото, відео) Масова бійка в центрі Києва (ілюстративне фото: РБК-Україна)

Група хлопців східної зовнішності напала на п'яного чоловіка в центрі Києва

Масова бійка в центрі Києва з нападом іноземців біля нічного клубу (відео: youtube.com/Информатор)

У ніч на 17 лютого сталася масова бійка в центрі Києва, в результаті якої був госпіталізований чоловік. Медики діагностували потерпілому серйозні травми голови та гематоми. За повідомленням Інформатора, в центрі Києва група невідомих східної зовнішності напала на чоловіка і почала бити його через словесний конфлікт. В результаті нападу чоловік отримав серйозну травму голови.

Масова бійка в центрі Києва сталася близько 04:30 ранку. Як розповідає потерпілий, коли він виходив з нічного клубу Famous, невідомий хлопець напав на нього і з усієї сили вдарив кулаком по обличчю. В результаті несподіваного і сильного удару чоловіка "понесло" в бік, якийсь час він не усвідомлював, що відбувається.

Масова бійка в центрі Києва з нападом іноземців біля нічного клубу (фото: kiev.informator.ua)

Відвідувачі нічного клубу викликали поліцію, а нападник став емоційно спілкуватися з групою невідомих арабської зовнішності. Прибулі на місце співробітники поліції вилучили у ймовірного нападника сигнальний пістолет. Про те, хто з компанії невідомих здійснив безпідставне напад на киянина невідомо – очевидці на момент прибуття поліції розійшлися, а потерпілий обличчя свого кривдника не побачив.

Іноземці напали на киянина біля клубу Famous (фото: kiev.informator.ua)

Компанія хлопців арабської зовнішності близько півтори години агресивно спілкувалася як з потерпілим, так і з поліцією. Чоловіки погрожували потерпілому, що проломлять йому голову і кричали на людей, які намагалися зняти те, що відбувається на відео. Один з компанії повідомив поліцейським, що він "спілкується з впливовими людьми і ні йому, ні його друзям проблеми не потрібні". У ймовірного нападника дозволу на використання зброї при собі не було, але він стверджував, що в принципі воно є, а п'яного чоловіка він не чіпав. Мовляв, той сам на когось нарвався, а тепер хоче все повісити на невинного.

Бійка в центрі Києва (фото: kiev.informator.ua)

Правоохоронці затримали передбачуваного винуватця конфлікту, який мав при собі зброю. А потерпілому медики надали першу допомогу і госпіталізували з травмами голови і гематомою на оці. Чоловік не заперечував, що п'яний, але сказав, що нікому не бажав зла і просто йшов додому. Він повідомив, що після того, як прийде в себе, напише заяву на всю групу агресивно налаштованих хлопців і буде домагатися того, щоб їх покарали.

Нагадаємо, що раніше у Києві чоловік заступився за дівчину. Чоловік отримав кулю в живіт.

Раніше ми писали, що у Львівській області сталася масова бійка в електричці.