ua en ru

Годувала до блювоти: в дитячому саду Одеси викрили виховательку-садистку

Годувала до блювоти: в дитячому саду Одеси викрили виховательку-садистку Колаж РБК-Україна

Співробітниця садочка регулярно знущалася над дітьми

В Одесі покарали виховательку дитячого садка №78, яку звинуватили у побитті учнів. Вона регулярно знущалася над дітьми. Про це стало відомо з сайту Єдиного центру звернень.

За словами батьків дітей, співробітниця саду, яку звуть Степанова Віра Миколаївна регулярно кричала, била і насильно годувала дітей до блювоти. Скарги з боку батьків завідуюча ігнорувала.

Після звернення в місцевий департамент освіти виховательку-садистку звільнили і пообіцяли посилити контроль за співробітниками саду.

Користувачі мережі бурхливо відреагували на подію. Більшість вважає, що ситуацію може виправити тільки встановлення відеоспостереження в групах. Багато також поділилися своїм негативним досвідом.

Деякі вважають, що звільнення - занадто м'яка міра покарання за такі проступки, адже у дітей залишається травма на все життя.

"Завжди дивувало, який опір у школах і садочках проти встановлення камер відеоспостереження!" - обурився Arseny Guzhva.

"Найжахливіше, що навколо купа свідків (та ж няня), і всі мовчали. Покривали. Це садизм не тільки з боку цього вихователя, а і всього персоналу!" - висловилася Надія Потапенко.

"Це зупинить тільки відеоспостереження і колективна відповідальність!" - Volodymyr написав Panchuk.

"У мене просто слів немає. Це ж не один раз трапилося, вона так робила систематично. Невже діти вдома мовчали? І якщо б моя дитина хоча б один раз мені сказала, що його у школі вдарили, або тим більше зробили таке, я б не стала чекати другого разу. І одним звільненням це би не закінчилося", - обурилася Olga Kovalenko.

"Потрібно скласти петицію за обов'язкову на законодавчому рівні установку відео та аудіо спостереження в освітніх установах. А то над педагогами всі знущаються, над невинними святими людьми, а діти всі брешуть", - вважає Олена Моргун.

Годувала до блювоти: в дитячому саду Одеси викрили виховательку-садистку

Скріншот коментарів: facebook.com

До речі, під Вінницею 56-річний чоловік виховує чотирьох маленьких дітей. Горе-мати проміняла дітей на горілку.

Також ми писали про те, що в Полтавській області у одного із співробітників дитячого саду виявили відкриту форму туберкульозу. Кілька дітей поставили на облік в туберкульозному диспансері.

Нагадаємо, у Дніпрі дівчинка отримала серйозну травму - один з дітей ткнув її олівцем в око під час бійки.