Теракт в Керчі: стало відомо, що послужило мотивом злочину для стрільця

Четвер 18 жовтня 2018 08:50
Теракт в Керчі: стало відомо, що послужило мотивом злочину для стрільця
Колаж РБК-Україна

На даний момент перевіряють належність студента до екстремістських групировок

У середу, 17 жовтня, в окупованій Керчі 18-річний студент увірвався в будівлю політехнічного коледжу, влаштував стрільбу, а потім підірвав хол на першому поверсі. За попередніми даними загинуло 20 осіб і більше 50 осіб перебуває в лікарнях. Що послужило для молодої людини мотивом для злочину, пише "Інтерфакс".

Інформоване джерело розповіло виданню, що причиною для масового вбивства студентів послужив конфлікт з викладачами.

"За попередньою версією, хлопець діяв з особистих помислів – у нього були конфлікти з викладачами", - повідомило джерело.

Він зазначив, що Влад Росляков відвідував стрілецький клуб, а на місці трагедії правоохоронці виявили велику кількість боєприпасів.

"На місці виявлено близько 10 пачок рушничних патронів, а також близько 10 саморобних запалювальних пристроїв і пляшки з коктейлем Молотова. Владислав Росляков відвідував стрілецький клуб і цікавився зброєю", – сказав співрозмовник.

Крім того, він повідомив, що зараз перевіряється версія про приналежність стрілка до молодіжних екстремістських угруповань. Однак так званий "голова" Криму Сергій Аксьонов розповів, що студент діяв поодинці і спільників у нього не було.

"Злочинець був один, четвертий курс, що його штовхнуло – розбираємося. Я гарантую, – злочинець тут на місці був один, чи були у нього спільники – з'ясовує слідство", – розповів Аксенов.

Також відомо, що Влад Росляков заздалегідь готувався до нападу і все, що сталося, було ретельно сплановано.

"Мало того, він готувався, він на тому тижні ще купляв патрони, у нього 150 патронів було, про що ми говоримо? І, звичайно, виготовити навіть добре рушницю там, придбати міг, навіть люди з відхиленнями, напевно, так буває. Але, тим не менш, у нього були всі документи, всі оформлені", – додав Аксьонов.

У коледжі він характеризувався позитивно, успішність була нормальна, конфліктів у нього не було, але викладачі відзначали, що студент був замкнутим і у нього майже не було друзів.

"Взагалі не наводився, на педраду не викликався, тобто як би по успішності був нормальний, стипендію отримував, навіть характеристику ось зараз в міністерство освіти директор коледжу дала виключно позитивну", – розповів Аксенов.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що спливли несподівані деталі про 18-річного керченській стрілкою.

А також ми розповідали, що студенти повідомили про те, що відбувалося в стінах коледжу в Керчі.

Відео: РБК-Україна

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся