ru ua

Теракт в Керчі: бабуся керченського стрілка розповіла про характер онука

Теракт в Керчі: бабуся керченського стрілка розповіла про характер онука Колаж (РБК-Україна)

Пенсіонерка розповіла, що Владислав Росляков їй допомагав

Бабуся сумно відомого керченського стрілка Владислава Рослякова, який влаштував вибух і розстріл студентів 17 жовтня в Політесі, розповіла, що приблизно за місяць до трагічної події її онук забрав всі сімейні фотографії. Про це повідомило російське видання "Комсомольська правда".

За словами Таїсії Росляковой, хлопець прийшов до неї і дістав всі фотографії з альбомів.

"До папки зайшов, у нього теж всі картки забрав. Сказав, що хоче їх перефотографувати і новий альбом зробити", - розповіла пенсіонерка.

Крім того жінка згадала, що у батька керченського стрілка були проблеми зі спиртним. Вона зазначає, що коли Влад був у п'ятому класі, то його мама не витримала і переїхала від нього.

Як стверджує Таїсія, Владислав у дитинстві був нормальною, балакучою дитиною, а потім в якийсь момент чомусь раптом різко змінився.

"Рот не закривався, весь час базікав. Все, що бачив поруч - все коментував. А коли підріс, став замкнутим, тихонею. Нічого не розповідав. У школі вчився так собі. А коли йому купили ноутбук, Владика взагалі з дому витягнути на вулицю неможливо стало - весь час в якісь ігри грав. А ось плани на майбутнє будував. Після коледжу хотів піти служити за контрактом. В армію його тягнуло", - розповіла Рослякова.

Жінка додала, що Владислав був добрим і чуйним, завжди допомагав їй з справами по господарству.

Нагадаємо, у мережі з'явилося відео зі стрільцем за хвилини до бійні.

Раніше ми писали, що сусіди та родичі загиблого керченської стрілка Влада Рослякова, який скоїв масове вбивство у політехнічному коледжі, розповіли про те, що хлопчик з дитинства був дуже жорстоким.

Відео: РБК-Україна