ru ua

Вибух у Керчі: Путін вже знайшов "винного" у трагедії

Вибух у Керчі: Путін вже знайшов "винного" у трагедії Фото: колаж РБК-Україна

За словами російського президента, молоді люди з нестійкою психікою "псевдогероїв собі створюють"

На думку президента Російської Федерації Володимира Путіна, у трагедії в технологічному технікумі в Керчі в тимчасово окупованому Криму винна глобалізація. Про це він заявив у Сочі під час виступу на Міжнародному дискусійному клубі "Валдай", передає Gazeta.ua.

Як заявив російський президент, в соцмережах в інтернеті "цілі співтовариства створені", а все почалося з "відомих трагічних подій" у Сполучених Штатах Америки, і "молоді люди з нестійкою психікою псевдогероїв собі створюють".

"Це значить, що ми всі в цілому не створюємо потрібного, цікавого і корисного контента. Вони хапають сурогат замість справжнього героїзму. Це призводить до трагедій подібного роду", - підсумував Путін.

Нагадаємо, що 17 жовтня в будівлі політехнічного коледжу у Керчі студент Влад Росляков почав розстрілювати всіх, хто попадався йому по дорозі, а потім використовував вибухівку і підірвав хол на першому поверсі. Жертвами трагедії стали 19 людей, ще 53 - постраждали. У мережі з'явилося відео відбувається під час вибуху.

За словами сусідів і родичів загиблого керченської стрілка Влада Рослякова, хлопчик з дитинства був дуже жорстоким.

Раніше ми писали, що студенту Рослякову призначили посмертну психіатричну експертизу.

Як повідомлялося, блогер показав, як пропагандисти РФ обговорювали трагедію в Керчі.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна