ru ua

BBC пропонує зустріти Різдво з Чарльзом Діккенсом

BBC пропонує зустріти Різдво з Чарльзом Діккенсом Фото: dailymail.co.uk

Телевізійна історія, яка поєднує в собі найвідоміші твори легендарного письменника, буде розділена на 20 епізодів

Британський канал ВВС One запустить новий різдвяний телевізійний проект Dickensian, в якому зустрінуться персонажі творів відомого англійського письменника Чарльза Діккенса. Про це пише щоденна газета Daily Mail.

У проекті можна буде побачити легендарних Ебенезера Скруджа (персонаж повісті "Різдвяна пісня"), Олівера Твіста і Феджина (з роману "Пригоди Олівера Твіста"), міс Гевішем (персонаж роману "Великі сподівання") та багатьох інших.

BBC пропонує зустріти Різдво з Чарльзом Діккенсом

Фото: Кадр з Dickensian

До речі, телевізійна історія, яка поєднує в собі найвідоміші твори Діккенса, буде розділена на 20 епізодів.

Автор проекту Тоні Джордан працював над сценарієм чотири роки і здивований, що більше ніхто не ризикнув втілити таку ідею в життя.

"Як письменник, сідаючи писати сцену про Скруджа і Фейгине, я не хвилююся, що подумають на телебаченні. Це весело", - говорить він.

BBC пропонує зустріти Різдво з Чарльзом Діккенсом

Фото: Кадр з Dickensian

Зазначимо, що роль Фейгіна дісталася англійському акторові Ентону Лессерові ("Парк Юрського періоду"). Скнару Скруджа зіграє Нед Деннехі, Стівена Ри ("Жнива", "Любов за рецептом") можна буде побачити в ролі інспектора Бакета, Полін Коллінз ("Холодний дім") виконає роль місіс Гемп, Таппенс Мідлтон ("Гра на імітацію", "Чорне дзеркало") - молоду міс Гевішем.

До речі, СТБ створить "Зимову країну" на території ВДНГ.