Голос.Діти-3: стала відома дата прем'єри

STYLERКіно        15.09.2016 - 17:22
Фото: Донька Євгенія Кошового Варвара (прес-служба "1+1")
Фото: Донька Євгенія Кошового Варвара (прес-служба "1+1")

З прем'єрою нового сезону проекту "Голос.Діти" стартує Рік Голосу на телеканалі "1+1"

Прем'єра єдиного в Україні дитячого вокального проекту "Голос.Діти-3" відбудеться 2 жовтня в 21:00 на телеканалі "1+1". Тренерами третього сезону проекту стануть Тіна Кароль, Потап і MONATIK, який вперше сяде в червоне крісло.

За словами авторів, новий сезон "Голос.Діти", орієнтований на найсучасніші музичні тенденції, обіцяє стати найпозитивнішим і найжиттєстверджуючим за всю історію проекту. Мрії, які приводять дітей на головну вокальну сцену країни, щирі і зворушливі: хтось хоче врятувати єдину школу в своєму селі від закриття, а хтось хоче на всю країну зізнатися в любові дівчинці.

"Історії маленьких учасників "Голос.Діти-3" мотивують нас з оптимізмом дивитися в майбутнє. Вони приходять на проект з певною метою, щось сказати світу і країні, висловити свою думку. Мрія потрапити на сцену "Голос.Діти" - це дуже хороший стимул для дітей займатися, працювати і самовдосконалюватися", - говорить психолог проекту Марина Гуменюк.

До речі, на "сліпі прослуховування" в цьому сезоні прийшла донька актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового Варвара, а також Саша Подолян з маленького села Гибалівка Шаргородського району Вінницької області, який в минулому році вразив глядачів дитячого проекту "Маленькі гіганти" оперним виконанням хіта Кузьми Скрябіна "Танець пінгвіна".

Раніше Тіна Кароль розповіла, за що її лає син.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top