ua en ru

Голос.Діти-3: стала відома дата прем'єри

Голос.Діти-3: стала відома дата прем'єри Фото: Донька Євгенія Кошового Варвара (прес-служба "1+1")

З прем'єрою нового сезону проекту "Голос.Діти" стартує Рік Голосу на телеканалі "1+1"

Прем'єра єдиного в Україні дитячого вокального проекту "Голос.Діти-3" відбудеться 2 жовтня в 21:00 на телеканалі "1+1". Тренерами третього сезону проекту стануть Тіна Кароль, Потап і MONATIK, який вперше сяде в червоне крісло.

За словами авторів, новий сезон "Голос.Діти", орієнтований на найсучасніші музичні тенденції, обіцяє стати найпозитивнішим і найжиттєстверджуючим за всю історію проекту. Мрії, які приводять дітей на головну вокальну сцену країни, щирі і зворушливі: хтось хоче врятувати єдину школу в своєму селі від закриття, а хтось хоче на всю країну зізнатися в любові дівчинці.

"Історії маленьких учасників "Голос.Діти-3" мотивують нас з оптимізмом дивитися в майбутнє. Вони приходять на проект з певною метою, щось сказати світу і країні, висловити свою думку. Мрія потрапити на сцену "Голос.Діти" - це дуже хороший стимул для дітей займатися, працювати і самовдосконалюватися", - говорить психолог проекту Марина Гуменюк.

До речі, на "сліпі прослуховування" в цьому сезоні прийшла донька актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового Варвара, а також Саша Подолян з маленького села Гибалівка Шаргородського району Вінницької області, який в минулому році вразив глядачів дитячого проекту "Маленькі гіганти" оперним виконанням хіта Кузьми Скрябіна "Танець пінгвіна".

Раніше Тіна Кароль розповіла, за що її лає син.