ua en ru

Київ вдень і вночі: 2 серія дивитися онлайн

Київ вдень і вночі: 2 серія дивитися онлайн Фото: Каріна (Новий канал)

Пригоди головних героїв серіаліті у столиці тривають

У середу, 14 вересня, на Новому каналі вийшла 2 серія 2 сезону серіаліті Київ вдень і вночі. Стежити за життям головних героїв і дивитися нові випуски онлайн Styler.

Київ вдень і вночі, 2 серія 2 сезону

Нагадаємо, що в минулій серії стало відомо, що до Богдану повернулася Ліля - його колишня кохана і мама Паші. Однак, через кілька місяців, Ліля переїжджає в квартиру Паші і Оксани і активно псує їм життя.

Крім того, у квартирі головних героїв оселився колишній кавалер Альбіни - Гена, який нещодавно повернувся з ув'язнення. Гена намагається повернути собі дівчину.

Уля одужує після аварії. Альбіна намагається повернути Ваню, але той не хоче з нею спілкуватися. Тася вагітна, сказала про це батькові дитини — своєму вчителю Якову Леонідовичу. І вимагає від нього 30 тисяч на аборт і моральну компенсацію.

В квартиру заявляється Артур. Грошей немає, з роботи звільнили, з знімного житла вигнали... Богдан влаштовує йому теплу зустріч. У Наташі стосунки з Дімою, і вона щось замишляє проти Оксани. Ваня зустрічається з Геною. І, звичайно ж, зустріч переходить у бійку.

Нагадаємо, 1 серію серіаліті можна дивитись онлайн на Styler.