ua en ru

Київ вдень і вночі 2 сезон: 24 серія дивитися онлайн

Київ вдень і вночі 2 сезон: 24 серія дивитися онлайн Фото: Герої серіаліті (vk.com/kyivdennoch)

Секта, яку Тася називає своєю новою сім'єю, готує дівчині неприємний сюрприз

У п'ятницю, 21 жовтня, на Новому каналі вийшла 24 серія проекту Київ вдень і вночі, яку можна дивитись онлайн на Styler.

Київ вдень і вночі, 24 серія

Секта, яку Тася називає своєю новою сім'єю, готує дівчині неприємний сюрприз. Нові друзі, дивні зустрічі з загадковим лимонадом, після якого тріщить голова, і жертви заради дітей. Дівчина не прийшла ночувати додому. Це переважило чашу терпіння Віті - він просто виставив дочку за двері квартири.

Тася ні крапельки не засмутилася. Дівчина впевнена, що секта на чолі з Майстром стане їй куди кращим будинком, ніж батьківський. Вони вже прийняли її в сім'ю. І дар у вигляді вкрадених коштовностей теж взяли.

У секті, куди Тася прийшла з пожитками, її відходу з будинку зовсім не засмутилися. До речі, коли дівчині робили тату, у неї непомітно взяли кров для аналізу. А тепер запропонували достроково "пожертвувати найдорожчим, що у неї є, для діток". Тася, звичайно, погодилася. Для діток! І разом з ще однією "жертвою" вирушила до лікаря, де підписала якісь документи. Що чекає дівчат далі - незрозуміло. Чим їм доведеться жертвувати заради дітей? Тільки кров'ю, або органами?

Крім того, один з найбільш вітряних героїв серіаліті Київ вдень і вночі прийняв відповідальне рішення: Богдан вже відмовився від мрії - поїздки в Нью-Йорк - заради 2,5-річного сина Єлисея. А раз вже такий важливий крок зроблено, залишається тільки одне - стати відмінним батьком. Тим більше, що сам Бодя знає, яке це - жити без батьківської любові та опіки. З такими думками герой серіаліті зібрав рюкзак і пішов жити до Лілі і Єлисея.

До речі, попередні серії проекту Київ вдень і вночі можна дивитись онлайн на Styler.