ua en ru

Київ вдень і вночі: 48 серія дивитися онлайн

Київ вдень і вночі: 48 серія дивитися онлайн Фото: Герої серіаліті (tv.ua)

У фінальній серії героїв чекає багато приємних і не дуже сюрпризів

27 травня вийде фінальна 48 серія серіаліті "Київ вдень і вночі", яку можна дивитись онлайн на Styler.

Сюжет 48 серії "Київ вдень і вночі"

У фінальній серії героїв чекає багато сюрпризів. Так, до Альбіни несподівано повернеться Гена. А Наташа почне шантажувати Оксану і погрожує розповісти про зраду.

А Вітя кине Яну в Загсі і помчить на весілля Марусі. Тасю теж чекає сюрприз - дівчина дізнається, що у неї затримка.

Богдан і Віка вирішили з'їхати з квартири хлопців і жити окремо.

Фінал серіаліті Київ вдень і вночі

Як ми вже писали вище, сьогодні быдет остання серія "Київ вдень і вночі" і шанувальники серіаліті нарешті зможуть дізнатися розв'язку запутаного сюжету. В переддень фіналу ми хочемо нагадати вам як все починалося.

Формат серіаліті "Київ вдень і вночі" автори перейняли у популярного німецького проекту «Berlin – Tag&Nacht», який має понад трьох мільйонів передплатників у Facebook і десятки тисяч переглядів в перші хвилини запуску а на YouTube.

Жанр "серіаліті", незвичний для української аудиторії, об'єднав життєві історії і драматургію, або просто серіал в режимі онлайн - реальні люди, реальні історії. Саме незвичайний формат і викликав такий ажіотаж в української публіки. Реалістичність серіаліті "Київ вдень і вночі" - не майстерна робота режисера, просто у серіаліті грають не актори, а справжні люди, які опинилися в заданих ситуаціях.

Родзинка серіаліті "Київ вдень і вночі" в тому, що сценаристи пишуть те, в яку ситуацію потрапляють герої, а не сюжет розвитку подій. Саме можливість бути собою, а не в образі і робить героїв цього проекту живими і справжніми.

Окрему увагу варто приділити сайндреку, який був написаний спеціально для "Київ вдень і вночі" молодою групою «О. Torvald», а так само відзначимо, що 95% всієї музики у серіаліті написала ця група. Офіційний кліп "Київ вдень і вночі" дивіться у нас:

Хто, як не керівник творчого об'єднання, яке знімало серіаліті "Київ вдень і вночі", найбільш точно може розповісти про цей проект. «Ми хотіли зняти історію про таких хлопців, як ми самі. Про тих, хто приїхав у Київ або будь-який інший великий місто в пошуках любові, кар'єрного зростання, себе, зрештою. Ці хлопці шалено люблять життя. Вони хочуть того ж, що і ми: любові, розуміння, визнання, сексу, грошей. Відчайдушно хочуть бути кимось. У них легко впізнаєш себе. Але ми розуміли, що актори не зможуть повною мірою відобразити всі тривоги і переживання. Тому що це буде насправді, не по-справжньому. Нам хотілося живої крові, живих емоції... Наші герої люблять і ненавидять. І те, і інше, повірте, вони роблять від усієї душі. Здорово, коли два абсолютно різних жанру, серіал і реаліті, об'єднуються і починають жити своїм життям», - пише вона про своє серіаліті.

Отже, останню 48 серію "Київ вдень і вночі" від 27.05.16 дивіться онлайн у нас на Styler сьогодні.

До речі, сьогодні состоитя фінал шоу Голос країни 6, який можна дивитися онлайн у нас на сайті.