МастерШеф 6: дивитися онлайн 28 випуск

STYLERКіно        01.12.2016 - 12:07

Битва чорних фартухів пройде в магазині

У середу, 30 листопада, на телеканалі СТБ вийшов 28 випуск кулінарного шоу " МастерШеф 6, який можна дивитися онлайн на Styler.

МастерШеф 6, 28 випуск

На 14-му тижні проекту МастерШеф 6 на битву чорних фартухів вийшли Олег Ковальчук, Світла Білейчук, Руслан Громов і Саша Швець. Кулінарам-аматорам потрібно було битися за право залишитися на проекті, працюючи в залі мегамаркету.

Судді вирішили поставити кожного учасника на один процес. Руслану дісталася плита. Олегу — кухонні машини. Світлі — різання і мийка. Саші — духовка. Судді заборонили кухарям відходити від своїх робочих поверхонь, розташованих в різних кутках магазину, тому, щоб передавати один одному інгредієнти, кулінари змушені були звертатися за допомогою до випадковим відвідувачам.

Найохочіше на контакт з учасниками йшли діти, яким подобалося грати в гру "Принеси-Подай" і допомагати кухарям боротися за перемогу в конкурсі. Наприклад, ця дівчинка погодилася стати підмайстром у Руслана Громова до самого кінця.

Інші учасники битви чорних фартухів відчували себе набагато напруженішим. Наприклад, Саша Швець відправив дівчинку до Світлі Білейчук другий раз, тому що вона неправильно разделала ніжку кролика і не зачистила кісточку. Дівчинка точно запам'ятала, як саме це треба зробити, і з другої спроби у Свєти щось більш-менш вийшло.

Нагадаємо, 27 випуск проекту МастерШеф 6 також можна дивитися на Styler.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся