ru ua

За "Оскаром" поїдуть відразу два українських фільми

За "Оскаром" поїдуть відразу два українських фільми Фото: "Оскар" (hotbook.com.mx)

В цьому році за право потрапити в число номінантів на премію Американської кіноакадемії буде битися ще один фільм українського виробництва

Картина Стіва Хувера "Майже святий" ("Крокодил Геннадій") буде претендувати на "Оскар" за кращий документальний фільм. Стрічка, яка була знята у копродукції України і США, вже потрапила в число претендентів на номінацію, повідомляє Cutinsight. Продюсером фільму виступив автор "Дерева життя" і "Лицаря кубків" Терренс Малік.

"Майже святий" ("Крокодил Геннадій") оповідає про маріупольському священика і громадського діяча Геннадія Мохненко, який патрулює вулиці і насильно забирає безпритульних дітей-наркоманів у заснований ним центр для колишніх безпритульних.

Зараз кіноакадемія розглядає 139 фільмів, які були подані на документальну номінацію. З них згодом будуть відібрані п'ять претендентів на нагороду. Преса відзначає, що в цьому році зафіксовано рекордну кількість претендентів у цій категорії.

Нагадаємо, що інша документальна українська картина Романа Бондарчука "Українські шерифи" висунута в категорії "кращий фільм іноземною мовою".

До речі, вкрадений "Оскар" Марлона Брандо знайшовся у Леонардо Ді Капріо.