ru ua

Половинки 2: дивитися онлайн 7 випуск

Половинки 2: дивитися онлайн 7 випуск Фото: Вікторія (Новий канал)

На проекті відбудеться зустріч "ангела" і "демона"

У вівторок, 4 жовтня, на Новому каналі вийде 7 випуск шоу Половинки 2. Дивитися онлайн нову серію шоу про кохання можна на Styler.

Половинки 2, 7 випуск

Героєм Половинок в цей раз став андрогін Місяць, який прийшов на знайомство з експертами проекту в білій сукні, з довгим волоссям, прикрашеним золотим обручем, з макіяжем та манікюром.

“Я безстатеве створення, агендерный асексуал – істота, яка заперечує підлогу, даний від народження, і йде шляхом чистоти і піднесених душевних почуттів. Мирські втіхи мені чужі, я веду чернечий спосіб життя. Але мені хотілося б зустріти близьку по духу людину, який розумів би мене й брав мої погляди на світ", - розповів Місяць.

Наталія Холоденко запропонувала Місяці зустріч із запальничкою Вікторією. Смілива і відкрита брюнетка в татуюваннях і з пірсингом у носі дуже самотня, і теж прийшла на реаліті, щоб знайти любов.

“Я – баба вогонь, самотня вовчиця. Мені абсолютно наплювати на думку оточуючих. Завжди роблю і кажу, що хочу. Хочу зустріти людину, яка проллє світло на ту безпросвітну темряву, в якій я живу", - зізналася дівчина.

Місяць відправився на побачення з Вікторією в образі ангела, а дівчина вибрала образ жінки-вамп.

До речі, після розриву з Піттом Джолі зібралася служити в Афганістані.