ua en ru

Половинки 2: дивитися онлайн 9 випуск

Половинки 2: дивитися онлайн 9 випуск Фото: Євгенія (Новий канал)

Герої шоу Половинки абсолютно різні. Чи зможуть вони знайти спільну мову?

У вівторок, 18 жовтня, вийде 9 випуск шоу Половинки від Нового каналу. На Styler можна дивитися онлайн історію про Євгенії, дівчині з ідеальними параметрами.

Половинки, 9 випуск

На реаліті про кохання прийде дівчина з силіконовими грудьми і накачаними губами. Євгенія не страждає від нестачі шанувальників, але хоче знайти чоловіка для серйозних стосунків.

“Мої параметри зараз: 91/62/90. Правда, груди і губи я збільшила з допомогою пластики. Люблю, коли все виглядає ідеальним. Зараз я самотня. Чоловіки, як правило, сприймають мене, як красиве додаток. У мене були серйозні стосунки, але вони не закінчилися шлюбом", - розповіла учасниця шоу Половинки.

Експерти шоу Половинки вибрали для Євгенії фітнес-тренера Ігоря. Хлопець вже готовий до серйозних стосунків і хоче знайти дружину.

“Для мене сімейні цінності-на першому місці. Я працюю фітнес-інструктором, займаюся з дітками маленькими немовлятами в басейні. І вже дуже хочу мати своїх "бебиков". Вільний час мені подобається проводити, спілкуючись з друзями. Люблю походи, ночівлі в наметах, риболовлю, екстремальний спорт", - розповів про себе молодий чоловік.

Але у молодих людей, як виявилося, різні погляди на відпочинок. Так, Євгенія любить дорогі ресторани, клуби й курорти.

до Речі, в Каннах презентували український англомовний телепроект.