ru ua

"Служниця": корейський режисер особисто запросив українців на свій довгоочікуваний фільм

"Служниця": корейський режисер особисто запросив українців на свій довгоочікуваний фільм Фото: Кадр з фільму "Служниця" (movie.pcpop.com)

З 8 вересня в українському прокаті стартує показ еротичного трилеру "Служниця"

Дворазовий Каннський лауреат Пак Чхан-Ук особисто запросив українців відвідати показ нового фільму – жанрового експерименту "Служниця". Для цього корейська кінолегенда Чхан-Ук записав відеозвернення.

"Я дуже радий, що мій фільм "Служниця" буде показаний в Україні – країні, відомій своїми культурними та мистецькими традиціями. В той же час я хвилююся, як українські глядачі його сприймуть", - поділився режисер.

"Бажаю вам приємного перегляду і прошу вас публікувати ваші коментарі та враження про фільм, якими б вони не були: хороші чи погані. Я хотів би зустрітися з вами особисто, і мені дуже шкода, що я зараз не з вами. За нагоди я обов'язково приїду в Україну", - сподіваєтсья Чхан-Ук.

до Речі, восени українцям покажуть фільми-лауреати головних кінонагород світу. Вже з 15 вересня в українських кінотеатрах почнеться "марафон" картин-лауреатів "Оскара", Берлінале і Каннського кінофестивалю.