ru ua

Стало відоме ім'я переможниці "Супермодель по-українськи 2"

Стало відоме ім'я переможниці "Супермодель по-українськи 2" Фото: Постер до телешоу "Супермодель по-українськи 2"

Звання супермоделі отримала Аліна Панюта. Саме вона підпише контракт з одним з кращих модельних агентств світу - "Marilyn Agency"

У цьому випуску глядачі дізналися, хто виграв. Перед оголошенням переможниці проекту "Супермодель по-українськи 2", дівчатам належало пройти ще не мало випробувань. У першому з них Дмитро Коляденко провів майстер-клас з акторської майстерності. Це було серъзное завдання з подальшою фотосесією. Найкраще себе показала на ній Аліна.

Напруга між дівчатами зростало. Аліна навіть назвала Орисю "амебою".

Друге випробування - фотосесія в образі японських красунь. Під час інсценування бою Аліна була травмована. Віка вдарила її мечем і у Аліни з'явилася подряпина на руці. У цьому випробуванні найкращої себе показазала Вікторія.

Далі учасниці змогли відчути себе дівчиною Бонда. В його ролі був Роман Грицина - учасник шоу "Герої & Коханці". Ця фотосесія буде упобликована в гляцевом журналі "Pink". Зйомки проходили на шикарній яхті. Найбільш спокусливих виявилася Вікторія.

Після всіх випробувань дівчатам дали можливість поговрить з експертами по душах. "Найяскравішою метаморфозою цього сезону стала Вікторія Маремуха", - заявив один з членів журі Річард.

Експертам було очень важко прийняти рішення. Адже кожна дівчина заслуговувала того, щоб стати переможницею. Журі не вдалося домовиться, тому рішення прийняла Алла Костромічева - ведуча проекту. Першою з телепроекту вибула Орися.

У фіналі залишилися Вікторія Маремуха і Аліна Панюта.

Алла Костромічева оголосила переможницю прямо на подіумі. І нею стала 16-річна Аліна Панюта, яка підпише вигідний контракт і отримає шанс представляти Україну у світовому модельному бізнесі.

Стало відоме ім'я переможниці "Супермодель по-українськи 2"

Фото: Аліна Панюта