ru ua

"Не зарікайся": як знімають серіал про Крим і Схід України

"Не зарікайся": як знімають серіал про Крим і Схід України Валерія Ходос в ролі головної героїні серіалу

В Україні знімають драму з елементами екшна. Кінцівку 100-серійного серіалу не знають навіть сценаристи

Серіал українського виробництва покажуть на телеканалі "Україна" навесні наступного року, - повідомляє "Сьогодні". Зйомки "Не зарікайся" йдуть повним ходом.

Сюжетна лінія починається в Криму, далі переноситься на Схід України, а потім на Захід і в Київ.

Сюжет

Все починається 25 років тому в Євпаторії, а закінчується в Києві. Творці серіалу кажуть, що сюжет заснований на реальних подіях. Головну героїню Людмилу грає Валерія Ходос. Відправляючи коханого на війну, вона обіцяє дочекатися його. Але її доля складається дуже трагічно. Дівчину гвалтують, звинувачують у вбивстві, і вона потрапляє у в'язницю. За ґратами вона народжує дитину від ґвалтівника, але і його від Людмили забирають.

Фото: Як відбуваються зйомки серіалу

Валерія Ходос розповіла, як нелегко їй довелося вживатися в роль: "Щоб зрозуміти почуття людини, яка в один момент втрачає свободу і рідну дочку, я почала вивчати поведінку матерів у в'язниці. В цьому мені допомагали література та фільми. Разом з режисерами ми підбирали матеріал для вивчення, однак, незважаючи на те, що зйомки йдуть повним ходом, я постійно шукаю щось нове, що могло б доповнити образ Людмили".

Завершення зйомок планується на початок 2016 року. Але найцікавіше, що ніхто не знає, як закінчиться серіал. Адже сюжет залежить від реальних подій в Україні.

Екшн

Тетяна Гнєдаш стала сценаристом картини. Вона пророкує успіх серіалу, так як він заснований на реальних подіях. "Звичайно, наші персонажі опиняються в несподіваних місцях в потрібні моменти, і так насправді не буває, але наша казка заснована на десятках реальних подій. Я дуже вірю в цю історію", - зазначила Гнєдаш. У серіалі з динамічним сюжетом будуть погоні, перестрілки, бійки і вибухи.

Що відбувається на знімальному майданчику

Акторам "Не зарікайся" часто доводиться брати участь в екстремальних зйомках. Вони бігають, мерзнуть і падають. Одного разу Валерія Ходос довелося сидіти в холодному болоті, коли вода доходила їй до горла. "Ми приїхали в ліс знімати сцену, в якій я повинна була з розгону стрибнути в болото. На мені був гідрокостюм, тому я не дуже замерзла, так і про холод, зізнатися, в цей момент думала якнайменше. Було складно, адже у нас був тільки один дубль і тільки одна спроба зробити все якісно і потрапити в те місце, на яке мені вказував режисер, і при цьому дивитися на всі три камери", - розповіла Ходос "Сьогодні".