ua en ru

Супермодель по-українськи 3 сезон: випуск 9 дивитись онлайн

Супермодель по-українськи 3 сезон: випуск 9 дивитись онлайн Фото: У новій серії реаліті візьмуть участь ВІЛ-позитивні люди (novy.tv)

У новому епізоді шоу співак MONATIK буде шукати дівчину, яка стане обличчям його нового кліпу

У п'ятницю, 21 жовтня, на Новому каналі вийде 9 випуск 3 сезону шоу Супермодель по-українськи. Дивитися онлайн можна на Styler.

Супермодель по-українськи, 9 випуск

У новому випуску шоу Супермодель по-українськи візьмуть участь ВІЛ-позитивні люди, які будуть спілкуватися з учасницями програми і вийдуть разом з ними на подіум у спеціальному fashion-показі, щоб розвінчати міфи про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та звернути увагу на необхідність толерантного ставлення до людей, життя яких змінила ВІЛ-інфекція

Їх участь з відкритими обличчями в одному із найпопулярніших в Україні молодіжних реаліті саме по собі подія унікальна і безпрецедентна. Вона стало кращим доказом тих змін, які відбулися в нашій країні в сприйнятті теми ВІЛ/Сніду.

Учасниці реаліті Супермодель по-українськи познайомляться з ВІЛ-позитивними людьми, спочатку не знаючи про їх захворюванні. Глядачі побачать весь спектр емоцій, які зазнають моделі, коли гості програми розкриють свій статус. Під час спільного дефіле, яке стане головною частиною програми, дівчата-моделі та їх гості розділяться на пари. Кожна з них розіграє свою історію, присвячену одному з помилкових стереотипів про шляхи передачі ВІЛ-інфекції або про ВІЛ-позитивних людей. Вони покажуть, що обніматися, цілуватися, обмінюватися речами або є одне яблуко - все це безпечні дії, через які не може передаватися ВІЛ.

Крім того, прямо під час зйомок Супермодель по-українськи одна з учасниць зніметься в кліпі MONATIK. Стати головною героїнею ролика топового виконавця, який будуть крутити по всіх музичних каналах країни, мріє, напевно, половина українських дівчат. І в учасниць буде такий шанс.

До речі, попередній випуск 3 сезону шоу Супермодель по-українськи також можна дивитися онлайн.