ua en ru

Танцюють всі 9: 8 випуск дивитися онлайн

Танцюють всі 9: 8 випуск дивитися онлайн Фото: Учасниця проекту (tv.ua)

У новому випуску популярного шоу відкриється справжній бійцівський клуб

У п'ятницю, 21 жовтня, на телеканалі СТБ вийде 8 випуск шоу Танцюють всі. Дивитися онлайн нову серію танцювального проекту можна на Styler.

Танцюють всі, 8 випуск

У новому випуску шоу Танцюють всі 9 відкриється справжній бійцівський клуб... амбітні танцюристи з усього світу з'їдуться на харківський кастинг, щоб урвати своє місце під сонцем.

Представники Італії, Франції, США, Казахстану, Білорусі покажуть справжнє майстерність, від якого не всидіти на одному місці. До суддів, до речі, знову приєднається нідерландський хореограф, суддя проекту "Танці з зірками" на СТБ Яакко Тойвонен.

Третій раз на сцену шоу повернеться Лера Бабаян. Два рази дівчина намагалася підкорити суддівську четвірку ліричним контемпорарі, але удача їй все ніяк не посміхалася, і учасниця змушена була припинити участь. Лері все ніяк не вдавалося засяяти на сцені шоу Танцюють всі 9 і внести яскраві фарби свого виконання, тому її соло, на думку суддів, завжди одноманітне. Нарешті дівчина прислухалася до думки професіоналів і прийшла на відбір з новим стилем... несподівано відвертим.

Також взяти участь у шоу Танцюють всі 9 зважиться Микита, і його улюблений стиль - це степ. Раніше хлопець танцював у великий команді, заради якої міг пожертвувати всім, чим завгодно, навіть навчанням... Але з часом виявилося, що для друзів Микити степ був лише хобі, а не покликанням. Коли колектив перестав існувати, Микита по-справжньому відчув себе самотнім, а своє заняття - зовсім незатребуваним. Чи зможе степ учасника заворожити суддів настільки, щоб подарувати хлопцеві шанс на нову танцювальну життя?

До речі, предыдущий випуск Танцюють всі 9 можна дивитися онлайн на Styler.