ru ua

Учасниця "Битви екстрасенсів" розповіла, скільки дітей буде у Ксенії Собчак

Учасниця "Битви екстрасенсів" розповіла, скільки дітей буде у Ксенії Собчак Фото: Ксенія Собчак з чоловіком Максимом Віторганом

34-річна телеведуча зізналася, що хоче завести дитину. Але поки у них з чоловіком не виходить. Хоча свекор дівчата Еммануїл Віторган раніше заявляв, що Ксенія і Максим уже облаштували дитячий

Медіум з Великобританії Хелен Брайт припустила, що материнства Ксені Собчак заважають енергетичні фактори. Але вони можуть бути усунені у скорому часі. Учасниця "Битви екстрасенсів-15" говорить про те, що проблеми з зачаттям первістка можуть значно погіршити відносини сімейної пари. Але якщо чоловік і дружина справді всім серцем хочуть завести дитину, то у них все вийде.

"Я думаю, що частково коріння проблеми з безпліддям лежать у минулому. Розум пам'ятає все, що коли-небудь відбувалося, і часто може впливати на здатність тіла функціонувати. Можливо, на якомусь етапі було рішення, що цей світ недостатньо безпечний, щоб приводити в нього дітей", - припускає Хелен Брайт.

Учасниця "Битви екстрасенсів" розповіла, скільки дітей буде у Ксенії Собчак

Фото: Максим Віторган і Ксенія Собчак

Медіум вважає, що перерва у роботі та чітко поставлені цілі, посприяють зачаття дитини. Ясновидиця каже: "Все сильно залежить від того, наскільки це важливо для самої Ксенії. Необхідно розібратися в собі і очиститися від непотрібної енергії на духовному рівні".

Учасниця містичного проекту також згадує про те, що Ксенії і її чоловікові не чужа тема усиновлення. І на завершення Хелен Брайт сказала: "Я бачу двох хлопчиків з різницею в пару років і три дівчинки. Я відчуваю, що хлопчики усиновлені, а дочок народить сама Ксенія".

Місяць тому зірка відсвяткувала своє 34-річні.

Раніше, Ксенія Собчак зізналася, що їй не вдається завагітніти.

Також, Собчак увійшла в Топ-250 впливових жінок світу.