ru ua

Учасниця шоу "Зважені та щасливі" розчарувала чоловіка своєю поведінкою на конкурсі

Учасниця шоу "Зважені та щасливі" розчарувала чоловіка своєю поведінкою на конкурсі Фото: Наталія Карпенко

У 15 випуску телепрограми "Зважені та щасливі" учасниця Наталія Карпенко отримала право самій обирати суперницю. Серед них були Алла або Саша

Наташа вирішила вибрати свою подругу - Аллу. Обидві дівчини дуже бояться води. А саме з цією стихією було пов'язано їх випробування. Тим більше, що програла учасниця повинна була впасти спиною вниз. Ця жахлива перспектива вводила в шок обох дівчат.

Наташа неодноразово порушувала правила. Ведуча навіть погрожувала зарахувати учасниці програш. Незабаром Наташа здалася, так як у неї не було більше сил витримати це випробування. Вже дуже їй хотілося впасти у воду.

Чоловік Наташі Руслан, умовляв дівчину все-таки зістрибнути зі стільця у воду, щоб її поразки було гідним. "Ти через що пройшла? Я тут заради тебе і стрибну за тобою. Піднімися, не влаштовуй цирк", - говорив він їй. Але дівчина навідріз відмовилася і спустилася вниз по спеціальній драбині. У Наташі почалася істерика. А Руслан зазначив, що дуже засмучений вчинком дружини. "На п'ятнадцятій тижня це пряма дорога під жовту лінію", - сказав він.