ru ua

Учасниця "Зважені та щасливі" подарувала перемогу супернику

Учасниця "Зважені та щасливі" подарувала перемогу супернику Фото: Ганна Цинцадзе

У 15 випуск програми вибула учасниця Анна Цинцадзе відмовилася від випробування. Хоча й казала, що: "Стілець — це місце під сонцем для того, щоб залишитися на проекті"

У черговому конкурсі шоу "Зважені та щасливі-5" також брав участь її чоловік Саша. Він був готовий сидіти на стільці до переможного кінця. Чоловік і дружина були налаштовані дуже серйозно і безкомпромісно. Але несподівано Анна попросила присвоїти перемогу Саші. "Він ніколи не був сволотою до людей, особливо до жінок, які б вони не були. Саша гідний того, щоб отримати мінус один. Він дуже сильний гравець", - сказала учасниця.

Сім'ю у жовтих футболках ненавидів весь табір. Їх підтримала тільки команда "Зелених". Ганна розповіла, що чоловік завжди до неї добре ставився. Тому вона вирішила зробити йому приємний сюрприз і поступитися в змаганні. Хоча, як зізнається Анна, вона не боїться води, а тому могла гідно битися.

Завдяки такому вчинку дружини Саша отримав приз - мінус один кілограм на вагах. А ось шанси Анни повернутися у проект зменшилися.

Нагадаємо, що інша учасниця проекту розчарувала чоловіка своєю поведінкою на такому ж конкурсі.