ru ua

В Україні знімуть повнометражний фільм про Донбас

В Україні знімуть повнометражний фільм про Донбас Фото: Режисером фільму "Залізна сотня" стала Юлія Гонтарук (flicr.com)

Головні герої стрічки - бійці роти "Залізна", які вистояли три дні поспіль під натиском ворога під час військової операції в Широкиному

В Україні починається виробництво повнометражної документальної стрічки про Донбас "Залізна сотня". Про це повідомили в прес-службі Держкіно.

Наголошується, що Держкіно уклало з компанією-виробником фільму контракт про надання 100% державної підтримки в розмірі 1 млн 970 тис. грн.

За словами режисера фільму Юлії Гонтарук, це кіно не про військовий конфлікт в Україні, а про те, як цей конфлікт змінює долі людей.

Розпочинається виробництво повнометражної документальної стрічки «Залізна сотня» автора сценарію та режисера Юлії Гонтар...

Опубліковано ДержКіно України 7 вересня 2016 р.

До речі, фільм носить таку назву, бо його героями є бійці роти "Залізна" полку спеціального призначення "Азов", які під час військової операції в Широкіному вистояли три дні поспіль під натиском ворога.

Стрічка створюється на основі записаних інтерв’ю з воїнами полку "Азов". На разі режисер працює над фільмуванням їхніх історій "за кадром" війни, адже вважає, що найголовніше питання на сьогодні – як складеться доля цих солдатів у майбутньому.

Нагадаємо, що українські короткометражки покажуть на найбільшому британському кінофестивалі.