ru ua

Українські короткометражки покажуть на найбільшому британському кінофестивалі

Українські короткометражки покажуть на найбільшому британському кінофестивалі Фото: Українські короткометражки покажуть у трьох секціях (nullahategy.hu)

У Брістолі з 21 по 23 вересня влаштують програму показів фільмів українських режисерів у трьох секціях

У рамках Фестивалю короткого метру та анімації Encounters, який буде проходити з 20 по 25 вересня, КМКФ "Молодість" спільно з Британським Посольством в Україні представлять спеціальну програму "Український фокус".

Покази будуть розбиті на три секції: "Ретроспектива Мирослава Слабошпицького", "Фокус на українських режиссерках" і "Краще з "Молодості". Основним завданням для організаторів перегляду фільмів виробництва нашої країни є ознайомлення британської аудиторії з сучасним українським кінематографом і з молодими режисерами. При цьому покази відбудуться за участю режисерів Тетяни Войтович, Марини Вроди, Катерини Горностай і Нарімана Алієва.

Зокрема, у Брістолі покажуть шість стрічок, які були відзначені на "Молодості" в попередні роки. "Фокус на українських режиссерках" акцентує увагу на зростанні кількості жінок у національному конкурсі фестивалю. Ретроспектива коротких робіт Мирослава Слабошпицького досліджує розвиток режисера на шляху до приголомшуючого успіху фільму "Плем'я".