ua en ru

Зважені та щасливі 6: 8 випуск дивитися онлайн

Зважені та щасливі 6: 8 випуск дивитися онлайн Фото: Учасник проекту (СТБ)

Цього разу проект покинули учасники обох команд

У четвер, 20 жовтня, на телеканалі СТБ вийшов 8 випуск шоу про здорове харчування і спорт Зважені та щасливі 6, який можна дивитися онлайн на Styler.

Зважені та щасливі 6, 8 випуск

Нова тиждень шоу " Зважені та щасливі 6 стала однією з найбільш складних і напружених. Учасники шоу проявили свою винахідливість і зробили все для того, щоб команда суперників на зважуванні показала найгірший результат. Але хитрощі не допомогли - цього разу одразу два учасники проекту вирушили додому.

Хоча в конкурсах перемогла жіноча команда, за жовтою лінією опинилися саме вони. За їх рішенням на восьмий тижня проект залишила Ганна Голубцова.

“Я вдячна кожному з вас. За кожне сказане вами слово – і хороше, і погане. Кожен зроблений вчинок в мою адресу. Від цього я дійсно ставала сильнішою. І, можливо, я більше не буду тієї тютей, яка прийшла на проект. Я хочу побажати вам не зупинятися. У кожної з вас є своя мета, до якої ви прагнете", - звернулася Голубцова до команди.

Також голосувати на восьмому тижні довелося і команді чоловіків, так як вони програли в конкурсі. За їх рішенням табір схуднення покинув найскромніший учасник Артем Мовчан.

Нагадаємо, раніше вийшов трейлер фінального фільму трилогії про Росомасі - "Логан".