ua en ru

Бейонсе, Леді Гага і Coldplay на грандіозному шоу

17:59 08.02.2016 Пн
1 мин
В рамках ювілейного "Супер Боула" відбувся святковий концерт та презентація нового тизера "Першого месника"
Бейонсе, Леді Гага і Coldplay на грандіозному шоу Фото: Coldplay на Super Bowl 2016

7 лютого тисячі американців зібралися на стадіоні "Левайс" у місті Санта-Клара в Каліфорнії подивитися фінальну гру за звання чемпіона Національної футбольної ліги США - Super Bowl 2016.

За традицією, яка існує з середини 1970 років, перед матчем було влаштовано грандіозне шоу за участю кращих світових виконавців.

Перед глядачами виступили Бейонсе, Леді Гага, Бруно Марс і група Coldplay.

Фото: Super Bowl 2016

Заспівати національний гімн США випала честь Леді Гага, яка, як зазначають американці, блискуче впоралася з завданням. Глядачі зійшлися в одноголосному думці, що епатажна поп-діва виконала гімн краще Мерайї Кері та Крістіни Агілери.

Крім того, в перерві Super Bowl глядачам показали новий тизер довгоочікуваного фільму "Перший Месник: Протистояння", що розповідає про розкол в стані Месників.

Додамо, що Super Bowl є чи не найпопулярнішою телевізійною подією року в США, змушує великі компанії витрачати мільйони доларів на рекламу під час матчу.

До речі, переможцем ювілейного, 50 Super Bowl став клуб "Денвер Бронкос".

До речі, Бейонсе знялася в "індійському" кліп Coldplay.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: