ua en ru

В ході відбору на Євробачення 2016 Меладзе "зарубав" кандидатуру Тоні Матвієнко

13:15 26.01.2016 Вт
1 мин
Про це розповів відомий український продюсер Олександр Ягольник. Закулісними перипетіями з ним поділилася Руслана, яка є членом журі Національного відбору
В ході відбору на Євробачення 2016 Меладзе "зарубав" кандидатуру Тоні Матвієнко Фото: Олександр Ягольник

Олександр Ягольник повідомив, що Костянтин Меладзе не підтримав кандидатуру Тоні Матвієнко в ході Національного відбору на "Євробачення 2016".

Про це він розповів під час прямого ефіру на "Обозревателе".

Закулісними перипетіями відбору з Ягольником поділилася Руслана, яка входить у суддівський склад. Зірки зустрілися на зборах Українського агентства з авторських і суміжних прав (УААСП).

"Коли в УААСПе тоді розмовляли з Русланою, ми говорили і про "Євробачення". Вона сказала мені, що Костя Меладзе "зарубав" Тоню Матвієнко з дуже класною піснею", - поділився продюсер.

В ході відбору на Євробачення 2016 Меладзе "зарубав" кандидатуру Тоні Матвієнко

Фото: Тоня Матвієнко і Костянтин Меладзе

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко завжди мріяла представляти Україну на "Євробаченні 2016". В цьому її завжди підтримувала Руслана.

До речі, Руслана, Андрій Данилко будуть членами журі Національного відбору на "Євробачення 2016".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: