Лідер збірної України покине країну з-за Коломойського
Фото: Артем Федецький (fcdnipro.ua)
Захисник Артем Федецький прокоментував інформацію про припинення існування клубу, а також поділився планами на майбутнє
Відомий футболіст, захисник "Дніпра" і збірної України Артем Федецький заявив, що в даний момент в розташуванні команди дніпровської не залишилося жодного гравця, який виступав за клуб у минулому сезоні. В інтерв'ю виданню "Depo.Сектор" він сказав, що йому нічого невідомо про подальшу долю "Дніпра".
"Це Ігорю Коломойському потрібно зателефонувати. З нас ніхто нічого не знає. Всі читаємо в інтернеті. Менеджер Андрій Стеценко вміє тільки мовчати і ховатися. Його що не спитай - він нічого не знає. З нас роблять дурнів", - сказав 31-річний футболіст.
Федецький, у якого 30 червня закінчується контракт з "Дніпром", не має наміру підписувати нову угоду з клубом.
"Закінчується контракт, буду займатися працевлаштуванням в іншій команді. Це буде чемпіонат значно сильніший за український. У нас така розруха, що це і чемпіонатом складно назвати. Я не уявляю, що потрібно зробити, щоб врятувати ці змагання", - сказав Артем.
Нагадаємо, що 29 червня на неофіційному сайті "Дніпра" з'явилася інформація про те, що команда більше "не може функціонувати".
Пізніше президент клубу Ігор Коломойський спростував чутки про закриття ФК "Дніпро".