ru ua

5 трендів цього року

5 трендів цього року Фото: Комфортно і красиво

Цього літа модно носити широку і зручну одяг

Модні тенденції літа 2015 року плавно переходять із сезону 2014. На першому місці в цьому році комфорт - зручне взуття і oversize одяг.

Биркенштоки

5 трендів цього року

Зручне взуття німецької марки Birkenstock стала ім'ям прозивним, бо мало які сандалі зрівняються з биркенштоками по поєднанню зручності і зовнішнього вигляду.

Биркенштоки дійсно корисна взуття, якщо правильно підібрати розмір (складки підошви не повинні врізатися в м'які тканини стопи, все повинно ідеально вписуватися в вигини).

Також ця взуття чудово поєднується з літніми сарафанами, штанами, шортами і так далі. Всі повсякденні образи можна сміливо доповнювати саме цими тапками.

Гладіатори

5 трендів цього року

Гладіатори - це витончені плетені сандалі, які прийшли до нас з глибокої давнини. Саме ця взуття красувалася на ногах римських гладіаторів, на честь яких і були названі босоніжки. В даний час цей стиль взуття неймовірно популярний, що говорить про те, що у світі моди все повторюється і повертається на круги

Носити гладіатори можна з будь-річної одягом і, на відміну від биркенштоков, вони виглядають куди більш витончено.

З недоліків такого взуття можна виділити те, що вони візуально вкорочують ноги.

Солом'яний капелюх

5 трендів цього року

Цей аксесуар модна тенденція будь літа. Головний убір доповнює ваш образ і робить його незвичайним і незабутнім. Капелюх - це привіт з минулого, одягаючи її відразу відчуваєш витонченіший і унікальніше.

Сукня широкого силуету або Baby Doll

5 трендів цього року

Для нашого літа ідеально підходить широке плаття, яке не буде обтягувати і без того проблемну спекою шкіру. Також такі сукні неймовірно красиві і неважливо з якого матеріалу вони виготовлені.

Якщо правильно підібрати довжину, то можна приховати недоліки фігури і візуально витягнути силует.

Кімоно

5 трендів цього року

Кімоно вдало доповнюють образ, згладжують візуальні мінуси і додають жіночності та витонченості. Ще ця річ неймовірно легка і ідеально підходить для спекотної погоди.