ua en ru

Бренд Вікторії Бекхем може припинити своє існування

Бренд Вікторії Бекхем може припинити своє існування Фото: Вікторія Бекхем (luxurylaunches.com)

Модний бренд вже втратив 4,6 млн фунтів стерлінгів

Модний бренд Victoria Beckham поніс збитки, незважаючи на дофінансування Девіда Бекхема. Компанія вже втратила 4,6 мільйонів фунтів стерлінгів. Однак таблоїд The Sun, уточнює, що бізнес колишньої солістки Spice Girls продовжує нести фінансові втрати, незважаючи на те, що Девід Бекхем вклав 6,7 мільйонів фунтів.

Щодо проблем в бізнесі Вікторії Бекхем стало відомо після того, як знаменитість отримала попередження з загрозою закрити компанію через несвоєчасне заповнення фінансових звітів.

Офіційний представник марки Victoria Beckham інформацію про борги та кредит, який нібито надав Девід Бекхем, заперечує.

"Це приватна холдингова компанія, нею в рівних частках володіють Вікторія, Девід і компанія Simon Fuller's XIX, яка курирує всі підприємства Бекхемів. Ці підприємства можуть фінансуватися різними способами в будь-який момент часу, що може спричинити за собою плутанину в банківських боргах, внутрішніх кредитах та інвестиціях. Вікторія вважається найбільш високооплачуваним з директорів, з зарплатою в 700 тисяч фунтів стерлінгів, у той час як сумарна зарплата інших працівників становить 7,3 мільйона фунтів стерлінгів", - сказав він.

Незважаючи на таку заяву, видання Daily Mail повідомило про ймовірне закриття марки Victoria Beckham, посилаючись на офіційні документи. За даними видання, якщо компанія не виплатить борг, то 5 лютого роботу підприємства припинять.

До речі, дружина Бекхема стане офіцером Британської імперії.