ru ua

Відомий український дизайнер Андре Тан представив нову колекцію осінь-зима 2017/18

Відомий український дизайнер Андре Тан представив нову колекцію осінь-зима 2017/18 Фото: Колекція бренду a.By Andre TaN Tan осінь-зима 2017/18 (прес-служба дизайнера)

Український дизайнер підготував колекцію одягу нового осінньо-зимового сезону для чоловіків і жінок

Нова колекція бренду a.By Andre TaN Tan – це насамперед вишуканий стиль і комфорт. Модельєр подбав про те, як будуть виглядати українці на роботі, відпочинку і на світському заході. Крім того, новинки представляють собою поєднання ще більш сміливих і цікавих дизайнерських рішень.

Колекцію осінь-зима 17/18 виділяє лаконічний стиль, металевий блиск, кубізм і оксамитовий бум.

Андре Тан

Фото: У новій лінійці представлені новинки для чоловіків і жінок (прес-служба a.By Andre TaN Tan)

Незмінним залишився білизняний стиль, який вже встиг стати трендовим в цьому році.

Лаконічність проявляється у поєднанні елегантності і комфорту. Нестандартні коміри, волани, брюки кльош і мереживо гармонійно поєднуються в різних елементах як повсякденного одягу, так і нарядах для святкових заходів.

altaltaltaltalt

Фото: Нова колекція a.By Andre TaN Tan сезону осінь-зима 2017/18 (прес-служба дизайнера)

Дизайнер розбавив колекцію принтом "клітка", який кілька сезонів поспіль не залишає модні тенденції, а набирає все більшої популярності в жіночому гардеробі. У колекції принт можна побачити в сукнях, костюмах і верхньому одязі.

Верхній одяг нової колекції підкреслює бездоганний смак і індивідуальність кожної жінки.

altaltaltalt

Фото: Нова колекція a.By Andre TaN Tan сезону осінь-зима 2017/18 (прес-служба дизайнера)

Металевий блиск – один з найбільш заворожливих трендів цього сезону. Слідуючи модним тенденціям, дизайнер створив капсулу одягу з паєтками.

Родзинкою колекції цього сезону став оксамит. Модельєр використовує його в багатьох елементах і навіть у верхньому одязі. Розкішність цього виду тканини додасть жінці благородства і вишуканості не тільки в рамках офіційних заходів.

До речі, Styler звернувся за допомогою до відомих українських дизайнерів і стилістів, які розповіли про головні тренди нового осінньо-зимового сезону.