ru ua

Королеву Іспанії розкритикували за коротке плаття

Королеву Іспанії розкритикували за коротке плаття Фото: Королева Іспанії Летісія

Іспанці вважають, що даний спосіб не підходить для матері двох дітей

Королева Іспанії Летісія зазнала серйозної критики з боку консервативної громадськості і ЗМІ після того, як вийшла у світ у сукні довжиною значно вище коліна. Про це повідомляє британське видання The Daily Mail.

Відзначається, що 7 жовтня 43-річна дружина іспанського короля Філіпа VI з'явилася в білій сукні-футлярі і чорних колготках на церемонії вручення національної журналістської премії Luis Carandell Award 2015.

Цей наряд був розкритикований громадськістю, який вважав, що "даний спосіб не підходить для матері двох дітей". Також консерватори підкреслили, що, згідно з канонами, "перші леді повинні носити більш довгі сукні і тілесні колготки".

Фото: Королева Іспанії Летісія

У свою чергу, прихильники Летісії захищають її, заявляючи, що "не довжина спідниці визначає королівську особу". А експерти світу моди похвалили королеву за витончений смак і назвали жінку "найсучаснішої королевою у світі".

Крім того, фахівці помітили, що Летиція одягає "резонансний" наряд іспанського бренду Felipe Varela не в перший раз. За їх словами, цей образ королева Іспанії експлуатує вже протягом останніх п'яти років.

Королеву Іспанії розкритикували за коротке плаття

Фото: Летісія і Феліпе, 2014 рік

Королеву Іспанії розкритикували за коротке плаття

Фото: Королева Летісія

38-річний іспанський принц Феліпе обвінчався з 31-річною журналісткою Летисией Ортіс в 2004 році. Їй вдалося стати першою претенденткою на трон, яка не була представницею знатного роду.

До речі, у вересні британські ЗМІ присвятили перші смуги новій зачісці Кейт Міддлтон, чим викликали обурення громадськості