ua en ru

Модному бренду Dolce & Gabbana оголосили бойкот

Модному бренду Dolce & Gabbana оголосили бойкот Фото: Меланія Трамп у вбранні від Dolce & Gabbana

Користувачі соцмереж звинуватили дизайнерів в тому, що ті "одягають Єву Браун"

Дружина президента США Дональда Трампа Меланія, яка з'явилася на вечірці в сукні від Dolce & Gabbana, накликала на дизайнерів модного бренду гнів користувачів мережі.

Все почалося з того, що для новорічної вечірки Меланія зупинила свій вибір на коктейльній сукні від італійського бренду. Стефано Габбана опублікував фото у себе в Instagram-акаунті, додавши хештех #DGwoman. Але це фото викликало бурю емоцій у підписників модельєра. Зокрема, користувачі звинуватили Стефано Габбана і Доменіко Дольче в тому, що вони "одягають Єву Браун", порівнюючи Меланію Трамп з коханою Гітлера.

Модному бренду Dolce & Gabbana оголосили бойкот

Фото: Знімок, з-за якого почався скандал (instagram.com/stefanogabbana)

Дизайнер довго не реагував на це, але в підсумку назвав їх неуками і закликав негативно налаштованих підписників відписатися від нього, раз вони не вміють себе вести. Після цього користувачі соцмереж закликали бойкотувати Dolce & Gabbana і більше ніколи не купувати одяг та аксесуари марки.

Цікаво, що після перемоги Дональда Трампа на виборах у США всі дизайнери розділилися на два табори: частина модельєрів, серед яких Марк Джейкобс, Том Форд і багато інших, відмовилися одягати першу леді США. Серед тих, хто готовий співпрацювати з подружжям, виявилися Томмі Хілфігер, Кароліна Еррера, Діана фон Фюрстенберг, Тому Браун і Dolce & Gabbana.

Раніше українська модель взяла участь у показі Dolce & Gabbana в Мілані.