ru ua

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів Фото: В'язані шапки не здають позицій

У цьому сезоні дизайнери активно експериментують з формою і текстурою. На піку моди - об'ємні шапки з вовни мериноса, а також хутро

Модні шапки сезону зима 2015/2016 припускають вільний стиль і використання великої в'язки, фетру та натурального хутра при виробництві головних уборів.

Якщо ви впевнені, що вам не йдуть шапки, значить, ви просто ще не знайшли "свою", запевняють дизайнери. Сьогоднішні модні тенденції говорять про те, що шапка є не тільки предметом першої необхідності на випадок холодів, але і стильним аксесуаром, що підкреслює вашу індивідуальність. При виборі головного убору орієнтуйтеся не тільки на модні віяння сезону, але і на свій тип зовнішності, а також верхній одяг, з якої ви будете його носити.

Шапки з помпоном

Одна з різновидів шапок крупної в'язки - шапка з грайливим помпоном. Останній може бути виконаний з того ж матеріалу, що і шапка. На піку популярності раніше хутряний помпон. Головне - не вийти за рамки дозволеного. Якщо вам більше 16 років, і ви вирішили надіти шапку з помпоном, верхній одяг повинна володіти мінімумом яскравих деталей.

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Шапки зі знімним помпоном в цьому сезоні на піку популярності

Шапки крупної в'язки

Що говорити, мода на в'язані речі знову повернула свою популярність. Були часи, коли в'язані шапки вважали нестатусными аксесуарами, але зараз все змінилося. Модні вязані шапки сезону зима 2016 різних кольорів, в тому числі, і яскравих кислотних, чудово поєднуються з пуховиками, шубами і пальто. Намагайтеся дотримуватися "неохайність", шапка не завжди має поєднуватися з іншим нарядом.

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Шапки з вовни мериноса виглядають фантастично

Шапки, зроблені своїми руками

У цьому сезоні, як ніколи популярні головні убори, які зроблені власноруч. Тим більше що зв'язати шапку у вигляді панчохи або шкарпетки зможе практично кожна модниця, а виглядають вони дуже стильно і оригінально. До того ж, ви не ризикуєте зустріти кого-то ще в такій же шапці, адже своїми руками створите ексклюзивний аксесуар.

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Що може бути краще шапки, яку ти зв'язала сама?

Шапки з хутра

Один з головних трендів цієї зими - хутряні шапки, в особливості, хутряні шапки-вушанки. Головні убори з радянським минулим стануть дуже популярними цієї зими серед багатьох знаменитостей і голлівудських модниць. Їх можна побачити в колекціях дизайнерів люксового сегменту. Виконуйте лише одне правило: не варто поєднувати хутряну шапку з шубою або інший верхній одягом, яка оторочена хутром. Що стосується самого матеріалу, то він може бути як натуральним, так і штучним.

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Хутряні шапки вже не асоціюються з радянським пережитком

Альтернативи шапок

Вам набридли нудні в'язані шапки з помпонами, а шапки з хутра - не ваша історія? Не поспішайте впадати у відчай, вихід є. Модні тенденції зима 2016 припускають величезну кількість альтернативних варіантів головних уборів, серед яких кожна модниця знайде для себе найбільш підходящий варіант. Ми підібрали для вас кілька аксесуарів, які будуть в тренді цього сезону.

Хустка

Ні, ми говоримо не про бабусиних пухових хустках і "робітничо-селянської" хустині. Згадайте, як витончено і вміло пов'язували хустки голлівудські діви, їх образ завжди виходив стильним і жіночним завдяки саме цим аксесуаром. Вибираючи хустку, віддавайте перевагу натуральним матеріалам і дорогим тканинам.

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Хустка допоможе підкреслити образ, а також зігріє

Капелюх з широкими полями

Склалося хибна думка, що капелюхи йдуть далеко не кожній дівчині. Це не так. Просто необхідно навчитися підбирати цей головний убір у відповідності з формою особи, а також правильно поєднувати його з верхнім одягом. Різновидів капелюхів величезну кількість: широкополі капелюхи і капелюшки з маленькими полями, капелюхи-казанки і з опущеними полями... В цьому сезоні найпопулярнішою буде федора з м'якими полями. Ця форма підійде практично кожної, так що сміливо купуйте собі цей стильний аксесуар.

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Капелюхи можна носити не тільки з осінніх пальто

Бере

Класика серед головних уборів - бере, також буває різноманітних форм і забарвлень. Підберіть собі найбільш підходящу вашому овалу обличчя. Носити їх також можна кількома способами: на лобі, на маківці, зрушеними на бік.

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Трохи французького шику не завадить

Пов'язка

Цей аксесуар чимось нагадує тюрбан, який також є одним з головних трендів цього сезону. Відмінність полягає лише в тому, що цей аксесуар залишається відкритим, прикриваючи тільки чоло і вуха

Модні шапки сезону 2015/2016: 8 модних трендів

Фото: Пов'язки - пльтернатива для тих, хто не любить шапки

До речі, цієї зими також на піку моди спідниці міді і в складку.