ru ua

Модні сумки сезону осінь-зима 2015/16: в тренді речі зі шкіри

Модні сумки сезону осінь-зима 2015/16: в тренді речі зі шкіри Фото: сумки з шкіри пітона зараз на піку моди

Сумка завжди була для жінки засобом виразити свій особистий стиль і пристрасті. У новому сезоні модницям буде де розгулятися

Образ сучасної жінки буде незавершеним, якщо її позбавити аксесуара, який є помічницею і вірною супутницею, відображенням справжньої жіночої сутності. Які ж жіночі сумки пропонували дизайнери на модних подіумах в цьому році, які тенденції збережуться, а що зміниться у році наступному - про це і не тільки у нашому матеріалі.

Природно, що для комфорту в будь-якій життєвій ситуації жінка повинна мати кілька різних сумок. Можливість комбінувати їх з різними елементами гардеробу і аксесуарами, вибирати модель, фасон, виходячи з потреб, і виявляти при цьому свій смак і почуття стилю - улюблене заняття багатьох жінок. З чого ж варто вибирати в цьому сезоні?

По-перше, сумки 2015 року визначили чітку тенденцію повернення до прямокутної форми. Відходять у минуле напівкруглі волоцюги Бродяга і "багети". Незалежно від розміру, будь то об'ємні Тоут або витончені жіночі, жакети, призначені для носіння в руках або пляжні, спортивні варіанти - вони всі мають чітку або хоча б наближену до прямокутника форму.

Модні сумки сезону осінь-зима 2015/16: в тренді речі зі шкіри

Фото: сумки з хутра знову в тренді

Чіткої переваги за матеріалами, з яких виготовлені вироби, не існує. В тренді речі зі шкіри. Але для тих, хто не зможе змусити себе принести в жертву тварина своїй красі, існує безліч моделей з якісних, нічим не поступаються цієї шкірі замінників. Популярні сумки з текстилю, хутра, навіть плетені вироби.

Модні сумки сезону осінь зима 2015-2016

Стильні сумки сезону осінь-зима 2015-2016 має свої особливості. По-перше, доведеться забути про лепардовых і крокодиловых принтах, які прийшли зі спекотної Африки. У моді холодний пітон-аристократ. Натуральну зміїну шкіру або яскраву стилізацію, а то і звичайний друк на текстилі можна побачити в багатьох колекціях.

Дуже популярні в холодну пору речі з хутра. Пухнасті, м'які аксесуари можуть бути різнокольоровими і однотонними, повністю хутряними і комбінованими з різних матеріалів. Головна вимога - виразність, яку надають великі помітні прикраси (камені, ланцюжки, декоративні гудзики, стрази).

Модні сумки сезону осінь-зима 2015/16: в тренді речі зі шкіри

Фото: Дизайнери повернулися до ковбойскому стилю

Місткі дорожні сумки в цьому сезоні бажано комбінувати з такими ж маленькими варіантами, виконаними в одній техніці, текстурі, а в ідеалі це повинні бути комплекти 2-3 однакових сумок різного розміру. Їх можна доповнювати знімними кишенями, пристібаються відділами.

На піку моди залишається декор, прижився ще в минулому сезоні - це бахрома. У поєднанні з пряжками, ремінцями, виконана з м'якої замші, шкіри або синтетичних ниток, вона присутня на багатьох моделях, незалежно від їх розміру і матеріалу.

Ще один нюанс: яку сумку ви не вибрали, важливо правильно її носити. Зараз модним вважається варіант "листоноші", тому подбайте, щоб ваша модель мала довгий ремінь.

Фото: Модні тенденції сезону

Як вибрати шкіряну сумку

Незважаючи на всі програми прибічників руху захисту тварин, шиком вважаються модні жіночі сумки, виконані з шкіри. У наш час високих технологій підробок все важче стає відрізнити натуральну шкіру від якісних замінників, тому хочеться кілька слів сказати про вибір цього шкіряного виробу. Обираючи майбутню покупку, для початку понюхайте її - запах вироби повинен бути натуральним. Наступний крок - покладіть руку на неї, прибравши її, зверніть увагу, зберігає це місце ваше тепло. Шкіра повинна бути теплою, синтетика залишиться холодною. Перегляньте шви - вони повинні бути подвійними, акуратними, в ідеалі повинно бути видно зрізи. Спробуйте капнути води - справжня шкіра вбере рідину і потемніє, з замінником нічого не станеться.

Як бачимо, вибираючи шкіряні вироби, досить знати декілька секретів - і тоді у недобросовісних продавців немає жодних шансів продати кожзам під маркою шкіряній речі.

Під ваші сумочку, ви можете подивитися, які будуть модні спідниці під них