ru ua

Модний будинок Chanel випустив перший трейлер до міні-фільму про засновниці бренду

Модний будинок Chanel випустив перший трейлер до міні-фільму про засновниці бренду Фото: У новому фільмі Крістен Стюарт змінить своєї звичної беземоційної манері гри

Прихильники продовжують гадати, увінчалася успіхом колаборація Карла Лагерфельда з Крістен Стюарт

Нещодавно в мережі з'явився трейлер до першого фільму легендарного модельєра Карла Лагерфельда "Раз і назавжди", присвяченому великої Коко Шанель. До свого кинодебюту маестро підійшов вкрай серйозно, а тому звалив на себе обов'язки не тільки режисера, але і сценариста, кастинг-менеджера і костюмера.

Чи вдалося йому впоратися з поставленим завданням і створити шедевр, адепти світу моди дізнаються зовсім скоро. Планується, що прем'єра міні-фільму відбудеться 1 грудня під час показу свіжої міжсезонної колекції Chanel Métiers d'art у Римі.

Головну роль у картині зіграла американська актриса Крістен Стюарт, популярність якому принесла роль Белли Свон у вампірській сазі "Сутінки". На думку Лагерфельда, Крістен - одна з найбільших артисток сучасності.

З цим твердженням багато могли б посперечатися. Втім, не виключено, що в новій роботі актриса дійсно розкрила свій талант з несподіваної сторони, адже довірений їй образ передбачає яскравий темперамент, демонструвати який Крістен раніше не доводилося.

До речі, однолітки і колегу Крістен Стюарт Дженіфер Лоуренс оголосили персоною року.