ru ua

М'який, немов плюшевий ведмедик: як вибрати крісло-мішок

М'який, немов плюшевий ведмедик: як вибрати крісло-мішок Фото: Безкаркасні меблі - відмінний варіант подарунка до 8 березня

Бажаєте зробити коханій не тільки оригінальний, але і практичний подарунок, якого вона не чекає? Зверніть увагу на безкаркасні меблі

Перший тиждень весни - час, коли чоловіки мобілізують весь внутрішній резерв креативності у пошуках подарунка на 8 березня, покликаного передати весь спектр почуттів до коханої жінки. Якщо ваша кохана володіє розвиненою творчою уявою, пропонуємо в якості ідеї для привітання безкаркасні меблі.

Незвичайні варіанти для дівчини

Якщо вас зацікавила ця ідея, ознайомтеся з варіантами моделей безкаркасних меблів, які пропонує сучасний меблевий магазин МебельОК.

Найбільш поширеними варіантами є крісла у формі м'яча, груші або подушки.

М'який, немов плюшевий ведмедик: як вибрати крісло-мішок

Популярні також крісла-мішки з невизначеною мінливою формою. Менш різноманітні моделі безкаркасних диванів, але в цілому вони нагадують крісла - різниця тільки в розмірі. Як правило, подібні предмети меблів витримані в яскравих насичених кольорах, що гармонійно доповнює їх зовнішній вигляд.

Для виготовлення крісел-подушок використовуються тканини підвищеної міцності, а в якості наповнювача підбираються сучасні синтетичні матеріали, здатні швидко відновлювати форму навіть після тривалої деформації. Так що можете не хвилюватися, що через пару тижнів ваш подарунок до 8 березня зіпсується - він буде радувати вашу улюблену ще довгий час.

Стиль і яскравість

Яскравий "безкаркасний" подарунок на 8 березня сподобається дівчатам,які володіють легким, веселим характером, люблять розважатися, подорожувати, змінювати навколишню обстановку і просто творчо дивляться на навколишній світ. Місце для безкаркасного крісла знайдеться і в загальній спальні, і в її власній кімнаті, і в квартирі-студії, і в передпокої, і у вітальні. Окреме перевага такої моделі - мобільність, адже завдяки невеликій вазі безкаркасні меблі можна перенести в будь-яку точку будинку. З таким доповненням інтер'єр гарантовано отримає яскравий стиль і творчу "родзинку".

Пуфік-мішок відмінно підійде для самих різних занять - від вечірніх посиденьок з друзями до розслабленого читання книги. Оскільки форма такого крісла легко змінюється, воно завжди буде комфортним.

Ще одна вигідна відмінність такого подарунка до 8 березня - його ціна. Як правило, безкаркасні крісла коштують не дуже дорого, так що ви зможете порадувати улюблену також походом в ресторан або ще одним подарунком.

М'який, немов плюшевий ведмедик: як вибрати крісло-мішок

Сподіваємося, що наш рада виявиться для вас корисним. Сучасних дівчат буває важко здивувати, але це не означає, що не варто і пробувати!

Рекомендуємо також скористатись нашими "8 способами сказати "люблю".