ru ua

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті Фото: погані поради краси на просторах інтернету

Шкідливі поради краси в інтернеті, які змусять вас плакати

Інтернет переповнений "геніальними" б'юті-радами по збереженню і зміцненню краси, які обіцяють зробити вас якщо не голлівудську зірку, то безумовно диснеївську принцесу з персикової шкірою і гладкими, як шовк, волоссям.

Оцінка фахівцями цих диво-рецептів варіюється від неефективних до по-справжньому небезпечних. Якщо ви хочете відбілити шкіру, зміцнити волосся або зробити ефектний макіяж в домашніх умовах, ніколи навіть не намагайтеся:

1. Використовувати засіб для прибирання "Містер Мускул" з метою відбілити зуби.

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Фото: Містер Мускул створений для прибирання, а не відбілювання зубів

"Ну а що, можна ще можна прополоскати рот відбілювачем", - жартує нью-йоркський стоматолог Марк Ловенберг. Безумовно, він жартує. І додає на повному серйозі: "Можливо, відбілювач і видалить плями, але ідея покласти чистячий засіб у рот - справжнє божевілля".

2. Використовувати кави для отримання ефекту засмаги.

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Фото: Кава для засмаги?

На цей раз ідея менш небезпечна для здоров'я. Якщо у вас, звичайно, немає алергії на каву. А на практиці цей захід досить сумнівне. У кращому випадку, кави зможе злегка пофарбувати шкіру, але цього буде явно замало, щоб зімітувати загар.

3. Використовувати арахісове масло в якості крему для гоління.

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Фото: Гоління арахісовим маслом - неможливо

По-перше, ця липка гидота в лічені секунди облепит всю бритву і призведе до справжнього хаосу у ванній кімнаті. Не псуйте відмінне арахісове масло. Краще спробуйте намазувати його на хліб.

4. Зробити маску з наповнювача для котячого туалету.

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Фото: Маскою з наповнювача котячого туалету краще не користуватися

Нетрадиційне використання котячого наповнювача - рада, очевидно, розрахований на особливо завзятих дівчат. В наповнювачі на основі глини дійсно містяться бентоніт і діоксид кремнію, що входять до складу деяких засобів по догляду за шкірою. Однак інші його компоненти, наприклад, ті, що відповідають за нейтралізацію неприємного запаху, забезпечать вашій шкірі роздратування, якщо не цілу алергію. Краще повернутися до перевірених маски на основі глини, отримавши бонусом питание і зволоження.

5. Проткнути прищик за допомогою шпильки.

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Фото: найпростіший спосіб занести інфекцію

Почнемо з того, що добровільно тикати в себе гострими предметами - заняття досить дивне. А металева і далеко не стерильна булавка підходить для цього менше всього. Зрештою, цей актуальний у всі часи buty-рада приведе вас до захватвающей боротьбі з нескінченним циклом перероджень нещасливого прищика, а можливо, навіть рубців на шкірі. Краще сходіть до дерматолога або змастіть проблемну ділянку антисептиком.

6. Використовувати коричневий цукор, щоб випрямити волосся.

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Фото: Краще випрямляйте волосся щипцями для волосся

Спосіб випрямлення волосся, який не пов'язаний з гарячою обробкою, - неймовірно привабливий, особливо в літній час. Але, на жаль, коричневий цукор - продукт далеко не чарівний. Немає жодних причин для того, щоб він допоміг вам випрямити волосся. У кращому випадку, цукор буде діяти як фіксатор, а в гіршому - навколо голови збереться рій ос-ласунів.

7. Використовувати кольорові олівці для макіяжу очей.

Ніколи не робіть цього! Найгірші б'юті-поради в інтернеті

Фото: Звичайні олівці не предназаначени для очей і можуть викликати роздратування

В Інтернеті, коли справа стосується макіяжу очей, в хід йде все, що під руку попадеться. Кошти, призначені для шкіри навколо очей, повинні бути спеціально протествані. З кольоровими олівцями цього явно не сталося. Запам'ятайте, використовуючи для макіяжу щось, що не було схвалено дерматологами, ви ризикуєте отримати роздратування, інфекцію або зовсім осліпнути. Безумовно - воно того не варто.

Нагадаємо, раніше ми публікували огляд сучасних антивікових методик.