ru ua

Зачіски в стилі рок

Зачіски в стилі рок Фото: Стильна зачіска а-ля рок

Styler розповість про історію та способи зробити стильну рок-зачіску.

Зачіска - візитна картка людини. Адже вона уособлює стиль і вінчає створюваний образ. Є багато оригінальних, стильних укладок, але одними з найбільш вражаючих вважаються зачіски в стилі рок.

Трохи історії і нинішня сутність

В історії рок-музики відомо величезна безліч зачісок стилю рок. Спочатку вони запозичувалися в панк-культурі як ірокези, пізніше - виконувалися начоси на довгому волоссі, як чоловіками, так і жінками. Робили їх в основному на довгому волоссі, що символізувало вільну сутність рокера і байкера. Їх невигадливу філософію підтримували колірною гамою, яка традиційно була чорної, в чому позначалася душевний біль людини і його прагнення до відчуженості.

Цей похмурий брутальний стиль завжди вабив своєю недбалою таємничістю, сміливістю і провокативністю, але трохи він підійде. Та й переважання радикально чорного кольору як ключового атрибута цього стилю не додає йому популярності.

Цьому музичному напряму, який зародився в кінці сорокових років двадцятого століття і представляє собою поєднання року з кантрі стилем, сьогодні присвоїли назву глем року. Але, як це часто трапляється, в одній тільки музиці справа не локализировалось. Яскравим епатажем швидко захопилися модниці тих часів. Більше того: брутальний мотив став основоположним у стилі, популярному і до цього часу. Самі пізнавані риси, які отримала зачіска в стилі глем рок, - об'ємний верх зачіски на тлі гладко укладених з боків волосся.

Зачіски в стилі рок

Фото: Рок-зачіски бувають досить жіночними

З цього бунтарського напряму в рок-музиці 70-х виник дивовижний своєю сміливістю стиль. Найбільшим розвиток панк року стало у Великобританії, замученої консервативними занадто усталеними традиціями. А в протестах молоді з'явився новий вид: жорстка музика, зухвала поведінка, чорна одяг і викликають зачіски з неймовірними за формою і за кольором ірокезами, з виголеними головами скронями і неймовірними начосом.
Сучасне розуміння цього образу - це не просто екстравагантна укладання на відповідний концерт. Хоча дійсно, перш за все - це барвисті й креативні зачіски людини, готового заявити про себе. На зміну класиці року, з його епатажними та провокаційними варіантами зовнішнього вигляду прийшов глем зі стильними і часто витонченими укладками.

Найбільш відомими зоряними прихильницями стилю вважаються Пінк, Ріанна і Гвен Стефані. Багато в чому саме завдяки їм в світі гламуру воскресли і здорово приукрасились похмурі образи шанувальників справжньої важкої музики, які довго складалися з самих химерних елементів. Так, сьогодні можна зустріти стильних рокерів з пишними начосом, залитими лаком і прикрашеними кольоровими пасмами і пір'ям. Сучасні зачіски в стилі рок на довгі волосыне таке вже й поширене явище в повсякденному житті. Навіть ірокези відрізняються різною довжиною та способом укладання, з яких найпопулярніші - мамочкины, колючі, ігуани і інші. Але переважно сьогодні таку неймовірну укладку можна зустріти тільки на концерті. Навіть справжнім рокерам подобається увінчувати свої голови такими шедеврами тільки виняткові дні. Причому на сьогоднішній день приналежність до цього стилю підкреслюється просто досить гладко зачесаним з боків волоссям, чим створюється об'ємна "шапка" верху.

Фото: зачіска в стилі рок

А ось періодично урізноманітнити свій власний стиль - це буває дуже часто. Так навіть багато селебріті, які не мають ніякого відношення до рок-н-ролу, часом вибирають собі подібну зачіску. І тут не маються на увазі лише визнані знаменитості типу Мадонни, Кейт Мосс, Дженніфер Еністон або Лів Тайлер, які дуже віртуозно поєднують зухвалу укладання в брутальному стилі з вечірнім вбранням. Багатьом з нас по душі злегка похуліганити, а трохи стилістики року в житті ще нікому не зашкодило. Тому і зоряним дамам, і самим звичайним жінкам за душі епатажний стиль рок, який легко вписується навіть в незвичайні образи романтичних дівчат типу Дженніфер Еністон.

Сучасні підходи

На сьогоднішній день розроблено і активно використовується величезна кількість таких зачісок. Так до даного стилю можна віднести укладання з прямими довгими волоссям і косою рваною чубчиком. Любительки глем року воліють прикрашати себе білими волоссям, зачесаним наперед і зализаними за пробору. Для зачіски в стилі панк рокхарактерны укладання наестественным чином розпатланих волосся, незалежно від довжини, контрастною гамі, найчастіше - чорно-білою.

Можна недбало начесать і зібрати хвіст, закріпивши його за допомогою ефектної великої шпильки. Ще одним варіантом зачіски стилю глем-рок є короткі стрижки модельного стилю з химерно піднятими прядками або кок. Ну, і самої викликає зачіскою в стилі рок на сьогодні вважається імітація гладко поголеної голови.

Зачіски в стилі рок

Фото: Зачіска в стилі рок, як у Марії Антуанетти

Сучасним модницям вдається дуже віртуозно підтримувати вибраний стиль, навіть не вносячи радикальні зміни у свою зовнішність. Звичайно, поголена частину голови прийнятна далеко не для кожного. Простіше, наприклад, створити ілюзію - заплести багато африканських дредів, дрібних кісок, чи скрутити твисты.

Самостійно зробити справжню фатальну шевелюру досить важко, особливо якщо укладання повинна виконуватися на довгому волоссі, а не на коротких з невеликим ірокезом або банальним начосом. Завжди краще довіритися фахівцеві, який здатний допомогти і з відповідним чином, та з фарбуванням волосся в самий вдалий колір в створюваному образі, і з підбором безпечного стайлінгу.

Але сама стильна зачіска не буде вдалою без оновлення гардеробу. Адже поєднувати екстравагантні брутальні укладання з повітряними шифоновими сукнями і шпильками розумно хіба що для червоної доріжки. Якщо вже будувати образ типової рокерши, то не варто забувати про куртці-косусі, короткою вузькій спідниці і високих чоботях. І тоді всі повірять у ваш справжній рокерський дух.