Як зробити ідеальний подарунок

Як зробити ідеальний подарунок
Фото: Ідеальний подарунок

Букет цветов - явление, привичне з детства.

Букет цветов - явление, привичне з детства. Первое сентября или Последний звонок, подарок на день рождения, поздравление родителей с юбилеем, свадьба. Перечислять поводки для того, щоб його подарувати, можна безконечно. Тим більше, що романтичним натурам і повод не потрібні - побалувати себе прекрасними живими квітами можна в будь-який час, в будь-який день.

І тим більше захочеться придбати для себе або в подарунок комусь букет, якщо за ним не доведеться їхати, стояти в черзі, потрапити в переповненому громадському транспорті - його просто доставляють прямо на дому або до місця події за скромною ціною, в будь-який час суток.

Проявление чувств

Чувства можуть бути різними: любов, симпатія, прив'язність, повага, турбота, ненависть, обида. И все их можно выразить при помощи языка цветов. А можна і в усьому не думати про сенси та таємні підтексти, приховані в яскравих і п'яти рослинах, їх комбінації та композиції, і просто вибери саму красиву букет, яка потрапила вам на око. Самое важное, что нужно помнить при подборе - повод. Частіше всього саме він диктує певні правила хорошого тону при виборі квітів.

Дни рождения та ювілеї. Нюансы, звичайно, можуть бути і тут. К примеру, досить неловким може стати момент доставки пісного букета із сотні різдвяних різдво років 8. У всьому іншому вибір квітів практично не обмежений. Советы:

не дарити парное кількість квітів;
орієнтуватися на адресата;
робити вибір в користь чого-то життєдайного та оптимістичного.
Цветы для конкретного человека. Для мами або любимої жінки, к примеру. Здесь уже треба орієнтуватися за перевагами одержувача букета або, в крайньому випадку, використовувати універсальний мова кольорів. Консультанты інтернет-магазину «Квитоцентр» з задоволенням допоможуть підібрати вам найбільш підходящий варіант, пояснити особливості зашифрованого повідомлення або навіть створити індивідуальну композицію на основі вашої розповіді про бажання вибрати.

Событие, праздник. День влюблённых, 8 Марта, 1 сентября, праздник последнего звонка, даже Новый год - все это отличный повод для того, чтобы подобрать букет или одиночный цветок. Или даже оригинальная комнатное растение в горшке. Здесь ограничение только одно - ваша власна фантазія.

Извинение. Один з найбільш складних, можливо, варіантів для вибору букета. Звичайно, багато в чому залежить і від того, перед тим, як ви плануєте вибачити - в серці деяких дам цілком може растаїти з вигляду скромно украшенных живих польових квітів, в той час як інший і кілька сотень рідких роз не вистачить. Проявити в'язниці. Подаруйте те, чого від вас не визначено, не чекайте - утіха погано поєднується з злобою і відпущенням. А факт, що ви довго думали над тим, як саме зробити подарунок незвичним, визначено буде засчитан у вашу користь.

Подарок без приводу. Самий лучший из подарков! Букет кольорів, преподнесённый без обігу, запам'ятовується куди більше, ніж навіть шикарна охапка лілії на день народження або ювілей. Подарені від чистої душі, вони можуть означати все, що вам захочеться, що б вони не символізували - "я пам'ятаю про тебе", "я ціную все, що ти робиш", "ти прекрасна", "я думаю о тебе все время" , "Ти приносиш радість у моє життя". Подойдёт дійсно будь-який варіант, від самого скромного до ошелемітного дорогого.

Інтернет-магазин

Якщо замовляти через інтернет-магазини, їх співробітники часто раді допомогти підібрати потрібний варіант, створити композицію з нуля або навіть забезпечити її додатковими атрибутами - іграшками, кафетами, тортиком, баликами тощо. Обращайте увагу на можливість скористатися додатковими послугами, не тільки доставкою, але і нагадуваннями, замовленням із певною частотою (наприклад, раз на місяць) та інше.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся