ru ua

Стали відомі імена зіркових учасників нового показу Victoria's Secret

Стали відомі імена зіркових учасників нового показу Victoria's Secret Фото: Співачка Ріанна і нідерландська модель, ангел Victoria's Secret Даутцен Крус

Американська компанія Victoria's Secret назвала імена знаменитостей, які візьмуть участь у черговому показі в Нью-Йорку

Як повідомляється на сайті британського видання журналу Vogue, про час шоу на сцені з'явиться співачка Ріанна, яка вже співпрацювала з Victoria's Secret в 2012 році.


Крім того, у часи показу виступить американська актриса та співачка Селена Гомес, а також співак канадського походження Абель Тесфайе, більш відомий під псевдонімом The Weeknd.

Фото: зіркові гості показу Victoria's Secret в 2015 році - співачка Ріанна, американська співачка Селена Гомес і співак канадського походження Абель Тесфайе, більш відомий під псевдонімом The Weeknd

Безпосередньо демонструвати моделі одягу артисти не будуть. Подробиці шоу-програми видання не розголошує.

Victoria's Secret - компанія, яка спеціалізується на випуску постільної білизни, одягу, аксесуарів і косметики. Базується в Колумбус (штат Огайо). Перший показ відбувся в 1995 році в нью-йоркському готелі "Плаза".

Моделей, які рекламують продукцію бренду, називають "ангелами" тому, що вони виходять на подіум, надягаючи на себе великі декоровані крила. Серед "ангелів" Victoria's Secret в різний час були Жизель Бюндхен, Міранда Керр і Хайді Клум.

До речі, за останній місяць Ріанна встигла запустити новий аромат, подати свіжі треки і знятися у гламурній кавер-сторі.