ua en ru

Zlocci взяв участь у Vogue Fashion's Night Out

Zlocci взяв участь у Vogue Fashion's Night Out Фото: Zlocci взяв участь у Vogue Fashion's Night Out

В гостях у бутіка були Олексій Залевський, Олена Філонова, Тетяна Богдан, Ольга Януль, Олімпія Вайтмусташ, Алі Саулиди, Тео Декан і Жан Гріцфельдт

Vogue Fashion's Night Out – наймасштабніше модна подія осені. Великий марафон шопінгу, який 8 років тому придумала редактор американського Vogue Ганна Вінтур, в Україні проводився вже вчетверте. Українська "ніч шопінгу" в цьому році охопила бутіки в київському Пасажі, ТЦ "Мандарин", ТЦ Ocean Plaza, Sanahunt Luxury Department Store і багато інших fashion-локації міста. Однією з таких локацій став монобрендовий бутік Zlocci.

В бутіку Zlocci розповіли, як іспанські майстри виробляють і працюють з незвичайними видами шкіри алігатора, страуса, вугра, ящірки і шкіри благородного оленя чудовою вичинки і в стилі самих незвичайних квітів – від елегантного бордо до електрик синього і лимонного. Вся взуття Zlocci виробляється в Іспанії, де вичинка шкіри – одне з найбільш шанованих традиційних ремесел.

Zlocci взяв участь у Vogue Fashion's Night OutZlocci взяв участь у Vogue Fashion's Night OutZlocci взяв участь у Vogue Fashion's Night Out

"Для бренду Zlocci було важливо підтримати міжнародну акцію, ініційовану вісім років тому Анною Вінтур. Як і тоді, "модна ніч" пропонувала гостям не тільки знижки, подарунки та розваги, але і привертала таким чином увагу до української модної індустрії", – розповіла бренд-менеджер Zlocci Ірина Павлова.

протягом модного ночі для гостей і друзів бренду була організована Zlocci fashion-party. А в меню "ночі шопінгу" були шампанське, традиційні іспанські тапас, канапе і легкі десерти. Серед гостей бутика були: дизайнер Олексій Залевський, дизайнер і телеведуча Олена Філонова, модель Тетяна Богдан, старший редактор відділу моди Vogue Ольга Януль, а також Олімпія Вайтмусташ, Алі Саулиди, Тео Декан і Жан Гріцфельдт.

Нагадаємо, раніше Андре Тан розповів про модні тенденції осені.