Anonymous: NASA збирається оголосити про відкриття інопланетного життя

STYLERНаука і техніка        25.06.2017 - 16:50
Фото: NASA (pixabay.com)
Фото: NASA (pixabay.com)

Група хакерів заявляє, що NASA знаходиться на межі оголошення про існування інопланетян

Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) незабаром заявить про існування розумних інопланетян. Про це повідомили хакери Anonymous, передає RT.

За словами джерела групи хакерів, на одній з останніх нарад Комітету США з питань науки, космосу та технології представник NASA, професор Томас Зурбухен, заявив, що розкриття інформації про інопланетян необхідно бо неминуче.

altСкріншот поста облікового запису Twitter.com/Dr_ThomasZ

"Наша цивілізація знаходиться на межі виявлення свідоцтв чужого життя в космосі. Беручи до уваги всі різні види діяльності та місії, які шукають присутність чужих форм життя, ми знаходимося на межі усвідомлення одного з найбільш глибоких, безпрецедентних відкриттів в історії", — зазначив професор.

Після цього Anonymous оприлюднили відеозвернення, в якому заявили, що NASA мають намір розкрити громадськості інформацію про існування інопланетян.

"Задовго до того як на Землі взагалі з'явилося життя на інших планетах Всесвіту життя вже не просто було – воно було розвиненим і розумним. За прикладами не потрібно далеко відправлятися. Це артефакти на Місяці і на Марсі. Це чужі космічні кораблі на Землі і на орбіті Землі. Це безперервний потік податків, зникаючий в дірках тіньового бюджету. Хіба мало доказів того, що щось грандіозне зараз відбувається в небесах і набагато, набагато вище? І NASA, схоже, мають намір зробити принаймні частину цього надбанням всієї громадськості", — заявили хакери.

Відео: Anonymous оприлюднили відеозвернення про проинопланетян (Youtube.com/Anonymous Global)

Тим часом NASA показало дивовижний знімок ураганів на Юпітері.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top