Дев'ята планета: Астронавти влаштували пошуки СуперЗемлі

Понеділок 27 березня 2017 17:01
Астронавти влаштували пошуки СуперЗемлі
Фото: Науковець

У Сонячній системі за допомогою звичайних користувачів мережі хочуть знайти дев'яту планету

Австралійський національний університет анонсував пошуки дев'ятої планети в Сонячній системі, яка повинна бути "чимось на зразок СуперЗемлі".Вчені пропонують всім людям, у яких є доступ до інтернету, підключитися до пошуків, повідомляє Phys.org.

З допомогою спеціального сайту, на якому будуть розміщені сотні тисяч знімків, зроблених телескопом SkyMapper, люди зможуть відслідковувати та визначати зміни.

Зокрема, телескоп зробить 36 фотографій кожної відносно недослідженої частини південного неба, і визначить зміни, які відбуваються у Всесвіті. Таким чином вчені пропонують людям відстежувати зображення і визначати на них зміни, після чого повідомляти про це дослідникам. В процесі пошуку люди також можуть виявити нові астероїди, комети та карликові планети, назву яким зможуть підібрати самі.

"Планета 9, за прогнозами, буде чимось на зразок СуперЗемлі. Її маса буде в 10 разів більше, ніж у нашої планети, а розмір - в чотири рази більший. Вона буде холодною і далекою, і перебуватиме на відстані приблизно в 800 разів більшій, ніж відстань між Землею та Сонцем. Це досить загадково", - сказав керівник проекту, доктор астрофізики Бред Такер.

До речі, вчені виявили на Місяці підземні тунелі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся